Článek Soutěž

TATTOO CONVENTION PRAGUE NA VÝSTAVIŠTI

Nejbarevnější akce roku se blíží!
Přijďte to zažít na vlastní kůži

17. až 19.5.2024 se koná již 24. ročník Tattoo Convention Prague! V Malé Sportovní hale Na Výstavišti na vás budou čekat 3 dny plné barev, více než 170 tatérů z celého světa a opravdu nadupaný program na podiu i mimo něj.

Krása ženského těla a dechberoucí shows!

Krásu ženského těla v provazech budete moci objevit při kinbaku show v podání pražského riggera Osiana. Poněkud drsnější, ale velmi divadelně i kostýmově propracovanou show, nabídne Freak&Hooks crew. Čeká na vás podívaná, při které se vám bude tajit dech a zjistíte, jaké jsou limity těla – tedy jsou-li vůbec? Kromě toho se na podiu vystřídají nejrůznější přednášky o zajímavostech kolem světa tetování pro širokou veřejnost. Nebude chybět bohatá tombola pro návštěvníky a opravdu chutná food zóna, ve které si pochutnají i vegani a dobrá káva a chutné drinky nebudou také chybět!


Zábava i pro rodiny s dětmi


Jako tradičně nebude chybět skákací hrad a děti do 12 let mají vstup zdarma! A tátům se bude jistě líbit výstava Harley Davidson nebo originální výstava obrazů, které se budou dát i koupit. Jo a dobré točené pivo!

Tetování v hlavní roli

Celá akce nabízí sice bohatý program a zábavu skutečně pro každého, ale hlavním gró akce je vybrat ty nejepší tatéry, kteří si odnesou ocenění, které má ve světě tetování hodnotu, protože Tattoo Convention Prague je jedinou oficiální mezinárodní soutěží. Soutěžit se letos bude v kategoriích malé tetování, velké tetování, černobílé tetování, bláznivé tetování, barevné tetování, oldschool tetování, realistické tetování a celkové ocenění za best of show.

Můžu se nechat na místě potetovat?

Jasně! Někteří tatéři zde tetují jen přímo do soutěže, ale mnoho tatérů je zde k dispozici pro návštěvníky a na místě se můžete domluvit co si kam necháte vytetovat. Cena za tetování není součástí vstupu, tatéři ale na místě nabízejí tetování většinou za lepší cenu.

A tohle všechno jen za 359 Kč na den!

Jo, tohle vše můžete v jeden den zažít jen za 359 Kč. Anebo si můžete v předprodeji koupit všechny tři dny za 699 Kč. Během dne lze z akce odcházet a přicházet dle libosti.

Více info a vstupenky:

www.tattoo-convention.cz
www.instagram.com/tattooconventionprague
www.facebook.com/tattooconventionprague

Soutěž

V úterý 14.5. a ve středu 15.5. můžete soutěžit o dva třídenní vstupy.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama