Článek

STREET FOOD FESTIVAL HOLEŠOVICE

Ulice, jak ji máte rádi!

STREET FOOD FESTIVAL (SFF) měl velký a nesmírně příjemný comeback po covidové pauze na podzim loňského roku, a tak navazuje v neděli 24. dubna. 

U klubu Cross (Plynární 1096/23, Praha 7) startujeme sezónu! Po každý noci jednou přijde den a gastro sice prožilo horké chvíle, ale je na čase povstat z popela! Kulinářští fénixové, mistři plynových hořáků a grilů a hlavně hordy labužníků a jedlíků! Rozpálíme grily, zatopíme pod kotly, nažhavíme pánve a servírujeme komplexní výběr street food gastro zážitků… buďte u toho! Žádné polotovary, žádné koncerny, vše dobré a čerstvé… k tomu pohoda a přátelská atmosféra. Zkrátka oslavíme, že se zase můžeme potkat, že je tu jaro a že jídlo lidi ze všech koutů světa spojuje!

Hvězdnou pouliční sestavičku máte zde:
@Baues
@Dog’n’roll food truck
@Easy rolls
@Food Truck Dobrá naděje
@Chilli Lips
@Ikasu Sushi
@KALI OREXI
@Los Churros
@Malá Argenta
@NABU Sandwich
@Nhà Hai Hành
@Ondřej Molina + Crew goes to Mexico
@Prague Jerk Station
@Radek´s Kitchen
@Roots bbq
@Take Eat EZ American BBQ & Deli
@TamarindTree
@Third Coast Pizza
@TU KAFE
@Warung Indonesia

Heslo festivalu zůstává „…každý sám za sebe a všichni pro vás…“. 

Profesionálové i amatérští performeři se i letos představí s tím nejlepším ze street foodu. Na SFF se prezentuje jídlo ulice. Tedy jednoduchý, srozumitelný sortiment, za přijatelné peníze, inspirovaný buď zajímavým zahraničním streetfoodem(např. dim sum knedlíčky, udon nudle, sendviče, hranolky, ramen, burgery, slidery, pizza, tacos, falafel, polévky, zmrzlina, ale i sushi nebo Pho), nebo vylepšením streetfoodu místního. Doladění o tradiční i zajímavé nápoje je samozřejmostí. V nabídce budou limonády, víno, pivo i výběrová káva. Chceme se vrátit k samotným kořenům street foodu a zachovat ho v jeho naprosté jednoduchosti a účelnosti, bez zbytečných příkras.

Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek SFF. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí. 

„Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma, rádi se poznají s lidmi z nejrůznějších koutů světa a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit a poslechnout si dobrou hudební produkci.“ říkají dramaturgové festivalu Jitka Palusková a Jakub Bukáček

A co vás čeká k poslechu a tanci dodává Tomáš Zdenek za doprovodný program z produkce klubu Cross: 

Zahraje DJ GADJO CZ(Radio 1) a hosté. Přijďte si poslechnout i jen tak pobejt, hudba bude, všechno bude.

Více informací můžete najít zde: 

Stránka: www.streetfoodfestival.cz

Událost: https://fb.me/e/2m5dspZku

Vstup jako vždy zdarma.

reklama
reklama
reklama