Článek

ROCK CAFÉ OSLAVÍ 32. NAROZENINY

S hudební gratulací dorazí 7krát3 a The Valentines

Zatímco tři dekády své existence Rock Café mohlo slavit jen speciálním výdejním okénkem a v online prostoru, oslavy 32. narozenin se už uskuteční tak, jak to mají v klubu nejraději – s nabitým sálem! A kdy? V pátek 20. ledna.

Hlavní roli bude hrát samozřejmě hudba. Hvězdou narozeninového menu bude popová kometa a českobudějovický rodák 7krát3, jenž dorazí i se svým live bandem. Štěpán Hebík, který se pod tímto pseudonymem skrývá, nedávno vydal novou desku II, kterou pokřtil ve vyprodaném Lucerna Music Baru. Kromě toho za sebou má i velmi plodné spolupráce s dalšími legendami česko-slovenské scény – Jiřím Kornem, PSH nebo třeba Rytmusem. Jako hudební předkrm vystoupí indie–popové trio The Valentines z Hradce Králové.

Takto hutné dva chody je potřeba zapít, i na to ale v Rock Café mysleli. Ve spolupráci s pivovarem Bad Flash uvařili vlastní pivní speciál, který spatří světlo výčepu právě v pátek 20. ledna. Kromě toho zrak a chuťové buňky návštěvníků potěší také speciální fotokout, nápoják a výzdoba z dob, kdy klub vznikl – z devadesátek!

Nechat si ujít takové labužnické kulturní menu v nejstarším pražském hudebním klubu by byl hřích. Na viděnou 20. ledna na Národní!

Event: https://www.facebook.com/events/1590842358020090

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/32-narozeniny-rock-cafe-7krat3-a-dalsi/sjpq/ 

reklama
reklama
reklama