Program

Zobrazit šablonu vysílání
Zadejte datum:

Po 05/12

01.00 - 02.30
Intro / Josef Sedloň

Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
  • V dnešním pořadu Intro uslyšíte 1. část profilu o britském elektronickém projektu Dusky, který založila v Londýně producentská dvojice Alfie Granger-Howell a Nick Harriman na počátku minulé dekády. Jejich tvorbu jste mohli najít na labelu Anjunadeep, Aus Music a v poslední době hlavně na jejich značce 17 Steps. Více info - https://duskymusic.bandcamp.com/ a https://duskymusic.com/
  • Dusky - Lost in you ft. Jania (Lost in you EP/Stick by this LP)
  • Dusky - It´s not enough ft. Jania (It´s not enough EP/Stick by this LP)
  • Dusky - Plastique (Stick by this LP)
  • Dusky - Lost Highway (Stick by this LP)
  • Dusky - Need you back (Stick by this LP)
  • Dusky - Someone like you (Lost Highway/Three Colours/Someone like you EP)
  • Dusky - Resin (Midland rmx) (Stick by this Remixes EP2)
  • Dusky - Flo Jam (Flo Jam EP)
  • Dusky - Henry 85 (Henry 85 EP)
  • Dusky - What I do (Calling me EP)
  • Dusky - What I never knew (Nobody else EP)
  • Dusky - Vanishing Point (Vanishing Point EP)
  • Dusky - Careless (Careless EP)
  • Dusky - 9T8 (9T8 EP)
  • Dusky - Love Taking over (Love Taking over EP)
  • Dusky - Yoohoo (Yoohoo/Akebono EP
  • Dusky - Squeezer (Ordinary World EP)

02.30 - 03.30
Seance / Josef Sedloň

Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
  • V dnešním pořadu Seance si pustíme nové album Descendants od jihoafrického ambientního skladatele Jason van Wyk, které vyšlo minulý měsíc na americkém labelu n5MD. My si poté pustíme i další ukázky z tvorby tohoto talentovaného producenta z Kapského města, který začínal dříve tvořit i na poli tranceu. Více info - https://www.jasonvanwyk.com/
  • Jason van Wyk - Reach [Descendants, n5MD 2022]
  • Jason van Wyk - Past [Descendants, n5MD 2022]
  • Jason van Wyk - Surface Drone [Descendants, n5MD 2022]
  • Jason van Wyk - Sun Fluorescent [Threads, n5MD 2021]
  • Jason van Wyk - Where to end [Threads, n5MD 2021]
  • Jason van Wyk - Bridge [VA Twenty Years away, n5MD 2020]
  • Jason van Wyk & Andries Smit - Waking up [Triggered OST, Pressure Cooker Music 2020]
  • Jason van Wyk - Stay (alternative version) [Stay EP, White Notebook 2019]
  • Jason van Wyk - Eyes shut [Opacity, Home Normal 2017]
  • Jason van Wyk - Found [Attachment, Eilean/Home Normal 2016/2017]
  • Jason van Wyk - As you sleep [Days you remember, White Notebook 2013]

06.00 - 09.00
Lukáš Vydra

  • 6
  • blame your genes - icarus
  • first hate - a prayer for unemployed
  • ivy z - cape town
  • gold panda - chrome
  • dumb - civic duty
  • elvis depressedly - in that sound
  • rip swirl - smiling dog
  • bartoliny - diverso
  • the war on drugs - living proof
  • umakart - a venku zase prší
  • 7
  • junior varsity - mj
  • henry solomon - menthol
  • salo - bonjour tristesse
  • meat computer - so strange
  • blue material - equal trouble
  • mormor - don´t cry
  • rnie - swimming
  • kurtis wells - abbys
  • lil yachty - abbys
  • slater - trix
  • pretty v - alyx on my balenci
  • meekz, central cee - don´t like drill
  • sam wise - guess who´s back
  • ross from friends - xxx olympiad
  • 8
  • dean blunt - london freestyle
  • bawo - same team
  • nas - one mic one gun
  • cende - bed
  • distraction4ever - cookie for freaks
  • hyd - only living for you
  • pardoner - i wanna get high to music
  • rooster - guts theme
  • hope tala - leave it on the dancefloor
  • dj planet express - stuck
  • ivy z - 2022
  • lucy - radiation
  • rocket juice - poison
  • folly group - fashionista
  • nana loudres - buckley horse race machine 1937
  • mirka křivánková, jiří stivín - mlhavé doteky
  • smack - central (vision of 1994)
  • yung hurn - elfbar
  • yves tumor - secrecy is incredibly important ...

09.00 - 12.00
Dan Walterstein

  • 9-10
  • saturn 17 - tunnels
  • day wave - cold like me
  • hazel english - nine stories
  • maxime. - vacation
  • flevans - for a while
  • metronomy x haich ber na - right on time
  • good times only - tak jsme tu
  • the tchendos - idoly
  • winter - kind of blue
  • brb. & hybs - no one
  • neil frances - high ft. pawpaw rod
  • zdbt - life´s worth living ft. john glacier
  • amy michelle - patience
  • teenage priest - let it pass
  • talker - sad chick /overcoast rmx
  • daniel allan - minuteman (with dlg.)
  • 10-11
  • prince of tennis - huntelaar
  • skyline - manic girl
  • delphic - counterpoint /pavel bidlo edit
  • felly - me and my gang
  • wingtip - mr. 29
  • kieran ivy - figured out
  • flowerovlove - will we ever get this right
  • joesef - just come home with me tonight
  • arms and sleepers - disintegrating in your soul /crookram rmx
  • tsha - time
  • tseba - we´ve got a good thing
  • groupthink - groupie
  • 11-12
  • dukla - mejdan končí
  • div i ded - glittering island
  • jadu heart - freedom
  • brockhoff - sharks
  • godford - the east
  • olan - wake and return
  • shaika ninja - sweet jane
  • obongjayar & nubya garcia - wrong for it
  • guru - respect the architect
  • palm skin productions - to the gap
  • yeek - long time no see
  • tourist - we thought you were sleeping
  • sipper - pretty funny
  • COYS!

12.00 - 15.00
Vojtěch Tkáč

  • ▶ 12 - 13 ◀
  • Joy Again - On a Farm
  • Mac DeMarco - Still Together
  • Nature Trip - Partners in Crime
  • Cold Cold Nights - Her Dad
  • Brighter Days - Always Fine
  • I Feel Fine - Million
  • Bibione - Summer Hit
  • Fucked Up - One Day
  • Marjari - Hey Girl
  • WU LYF - Heavy Pop
  • Turnstile - Underwater Boi
  • BOB BLEEDY - DREAMING
  • Neřvi mi do ucha - Song 44
  • Low - Days Like These
  • ▶ 13 - 14 ◀
  • Khoiba - Vertical Urgencies
  • David Pomahač - Klaun
  • mui zyu - Rotten
  • Claud - Go Home!
  • The Go! Team - Huddle Formation
  • Tune-Yards - Heart Attack
  • Jorja Smith - Rose Rouge (Joy Orbison Remix)
  • Supershy - Don't Let Go
  • Miss Petty - 7AM (ft. Aid Kid)
  • Hudson Mohawke - Is It Supposed
  • Nia Archives - So Tell Me...
  • ▶ 14 - 15 ◀
  • Caribou - Can't Do It Without You
  • Bloodmoon - Disarm
  • Romy & Fred again.. - Strong
  • Jamie xx - Let's Do It Again
  • Blame Your Genes - Ruins
  • DJ Seinfeld - These Things Will Come to Be
  • Ross From Friends - The Daisy
  • Perfume Genius - Describe (A. G. Cook Remix)
  • Against All Logic - Some Kind of Game

15.00 - 18.00
Jana Kománková

  • 5.12.15-18
  • záznamy https://www.mixcloud.com/komankova/
  • Spotify - playlist https://cutt.ly/051222r1
  • další vysílání 15.12., další sleepclubbing 21.12.
  • -
  • 15-16
  • kaada - sunprobe
  • duke garwood - heavy motor
  • soft kill - rocks and blows
  • the jazzual suspects - this beat
  • robocobra quartet - heaven
  • the cure - faith
  • nighmares on wax - miami 80
  • chet baker - there will never be another you - nerdstar remix
  • panda bear, sonic boom - gettin to the point - david holmes remix
  • thomas truax, budgie - a wonderful kind of strange
  • twp - the great leveller
  • the comet is coming - aftermath
  • dehd - eggshells
  • yard act - tiny dancer
  • 16-17
  • anika - in the city
  • porridge radio - back to the radio
  • red axes - what is in your head
  • yonderboi - riders on the storm
  • unkle - the way baxk home - ronin edit
  • tom skinner - the journey
  • dry cleaning - drivers story
  • danger mouse, danielle luppi - the rose with the broken neck
  • the waeve - can i call you
  • bohren and the club of gore - prowler
  • richard barbieri, steve jansen - long tales, tall shadows
  • horace andy - midnight scorcher
  • valentina magaletti - a queer anthology of drums
  • 17-18
  • bremer / mccoy - i eet
  • brigid dawson - is the season
  • andy bell - listen, the snow is falling
  • angels of light - star chaser
  • widowspeak - while you wait
  • mazzy star - look on down from the bridge
  • adrian quesada - rise of the have nots
  • gene chandler - duke of earl
  • amen dunes, sleaford mods - feel nothing
  • dark mark + skeleton joe - dark mark theme
  • portishead - sos - abba cover
  • the orb - say cheese - gaudis dubble mozzarella mix

18.00 - 19.00
Soundtrackování / Iveta Nebesařová

Soundtrackové klišé do našeho pořadu nepatří.Pořad nejen o filmové hudbě a soundtraccích, na které by se nemělo zapomínat, ale i novinkách ze světa seriálů a kinematografie.

    19.00 - 20.00
    CD Nonstop

    Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
    • ANNA OF THE NORTH - LOVERS

    20.00 - 21.00
    Ešus / Strýček Míša

    Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

      21.00 - 22.00
      Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

        22.00 - 23.59
        Královny / Miss Petty

        Víte, že i pop může být zajímavý? To vám dokáže nový pořad Královny, který bude každé druhé pondělí od desíti večer uvádět nekompromisní drag queen Miss Petty. Těšit se můžete na dvouhodinovku s královnami, králi a nebinárními monarchy popu na Radiu 1. Divoké odstraňování zbytečných nálepek a stereotypů začne již v pondělí 14. března ve […]

          Út 06/12

          00.00 - 02.00
          Kardiostimulátor

          Moderují:  Petr Ferenc, Matěj Kratochvíl (redaktoři online magazínu HIS VOICE. Kardiostimulátor je pořad o hudbě současné nejen tělem, ale především duchem. 

            06.00 - 09.00
            Robert

            • 06:00
            • MAXIME - MILE END
            • SATURN 17 - TUNNELS
            • WINTER - KIND OF BLUE
            • APRIL JUNE - MAKING OUT AT THE CEMETARY
            • HAZEL ENGLISH - NINE STORIES
            • DAY WAVE - COLD LIKE ME
            • JADU HEART - FREEDOM
            • PHANTOM YOUTH - AIIWO
            • GROUPTHINK - GROUPIE
            • JAYOMI - METAMORPHOSIS
            • GRUUSH - SOMBRE BY THE WEEKEND
            • DEADLETTER - MADGE'S DECLARATION
            • DEATH VALLEY GIRLS - WHAT ARE THE ODDS
            • INXS - BORN TO BE WILD
            • 07:00
            • SKINNY PUPPY - KILLING GAME
            • IN STRICT CONFIDENCE - STRIPPED
            • WEEZER - ISLAND IN THE SUN
            • NEW RADICALS - YOU GET WHAT YOU GIVE
            • RAVEONETTES - KILLER IN THE STREETS
            • THE CURE - CLOSE TO ME
            • BOSS HOSS - HEY JOE
            • MANO NEGRA - KING KONG 5
            • BLOODHOUND GANG - FIRE WATER BURN
            • MINISTRY - LAY LADY LAY
            • ONYX - SLAM
            • 08:00
            • MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS - IDOLY
            • LAKESIDE X - TIME HAS COME
            • SUNSHINE - VICTORIA'S SECRET BLACKMAIL
            • TATA BOJS - ŠŤASTNĚJŠÍ
            • POSLEDNÍ VÝSTŘEL FEAT. XAVIER BAUMAXA - KAMARÁDI
            • HI-FI - MAKUMBA
            • HORKÝŽE SLÍŽE FEAT. EPOQUE QUARTET - MAJOR ZEMAN
            • HOUPACÍ KONĚ - DECKARD

            09.00 - 12.00
            Petra Ludvíková

            • 9:00 - 10:00
            • DJ Shadow - what have i done
            • Fever Ray - Carbon Dioxide
            • Niki and the Dove - DJ, Ease my mind (Raffertie rmx)
            • James Blake - Modern Soul
            • Beharie - Love me
            • Moses Sumney - Title of this Song
            • Kings of Convenience - Catholic Country
            • Conic Rose - Honeylake
            • Kalle - Lullaby
            • Terrible - Slovenskooo
            • 10:00 - 11:00
            • Ventolin - Mech
            • Patrick Wolf - Enter the Day
            • Nina Kohout - Moonlight
            • Jenny Hval - Buffy
            • Jonathan Bree - Destiny
            • Varttina - Riena
            • Duo Ruut - Nightingale
            • First Aid Kit - Ready to Run
            • Adwaith - Wedi Blino
            • Moby - I like to Score
            • Gold Panda - The Dream
            • YMNK - Water
            • 11:00 _ 12:00
            • Fujiya and Miyagi - Slight Variations
            • Lukas Midub - Já jem Elektronik
            • Cubicolor - Easy Mark
            • Vika Goes Wild - Master of Puppets
            • Edúv syn - Mentos
            • Lesík Hajdovský a Manželé - Všichni hrajou dobře, jen my hrajem špatně
            • Prago Union - Marná
            • Nylon Jail - Man Like You
            • Eddie Vedder - Hard Sun
            • M - Les Copains d´abord
            • Jablkoň - Linka důvěry

            12.00 - 15.00
            Rao Uppaluri

            • 12 - 13
            • Leftfield - This Is What We Do
            • Röyksopp - The Night ft. Alison Goldfrapp
            • Hikaru Utada - Somewhere Near Marseilles
            • Chandra - Kate
            • MISZCZYK - Bad Ride ft. Chandra Oppenheim
            • Anadol - Felicita Lale
            • Yahritza Y Su Esencia - Enamorado
            • Monster Rally - Lily Pad
            • Earl Sweatshirt - Tabula Rasa ft. Armand Hammer
            • Billy Woods - Remorseless
            • Daniel Villareal - Uncanny
            • Tokyo Drift - Scorpio Season
            • Sam Gendel & Antonia Cytrynowicz - Wondering, Waiting
            • 13 - 14
            • Jack J - If You Don't Know Why
            • Morabeza Tobacco - MTV Horses
            • Nilüfer Yanya - Midnight Sun (King Krule remix)
            • Tobacco - Palmveo
            • Khoiba - Vertical Urgencies
            • Rabit - Bad Dreams ft. SALEM
            • Rustie - Open Heartzz
            • Khotin - Fountain, Growth ft. Tess Roby
            • Metronomy x Bolis Pupul - Hold Me Tonight
            • The WAEVE - Kill Me Again
            • Papas Fritas - Way You Walk
            • Death and Vanilla - Find Another Illusion
            • 14 - 15
            • Savak - Cold Ocean (Immersion remix)
            • Boyhood - Stroke It
            • Savak - My Book On Siblings (Patois Counselors remix)
            • Tan Cologne - Blue Swim
            • DJ Cam - Swim ft. Chris James
            • B. Cool-Aid - COO ft. Pink Siifu, Ahwlee
            • MIKE - One More ft. Wiki & The Alchemist
            • MIKE & Sister Nancy - Stop Worry!
            • CFCF - 1-2-1
            • DJ Central & Erika de Casier - Drive (ambient mix)
            • Salamanda - κρήνη της νύμφης
            • Facta & K-Lone - Kiss Me, Can't Sleep
            • Gold Panda - Plastic Future (Skee Mask remix)

            15.00 - 18.00
            Josef Sedloň

            • 15 - 16h
            • Acid Arab - Ya Mahla / Crammed Discs
            • Fever Ray - Carbon Dioxide / Rabid
            • Somni - Running / Friends Of Friends
            • Hammock - Untruth / Hammock Music
            • Cigarettes After Sex - Pistol / Play It Again Sam
            • Afternoon Bike Ride - Not Ideal / Friends Of Friends
            • Karolina Beranová - Independent Road / Karolina Beranová
            • Conic Rose - Honeylake / Conic Rose
            • Hatchie - Nosedive / Secretly Canadian
            • Aleksandir - String Game ft. Leyla / Aleksandir
            • Feiertag - When she leaves / Sonar Kollektiv
            • Baltra - Brush Strokes / 96 And Forever
            • 16 - 17h
            • The Tchendos - Idoly / The Tchendos
            • Pale Blue - Dive / Crosstown Rebels
            • PVA - Bad Dad / Ninja Tune
            • Lowtopic - Marzo / Hommage
            • Phantom Youth - Afterworld / Spirit Goth
            • GRMLN - Dark Moon / Spirit Goth
            • MorMor - Crawl / Don't Guess
            • Mouth Water - EXIT (Machinedrum rmx) / Through The Void
            • Tourist - Your Love (Sofia Kourtesis rmx) / Monday
            • Barry Can´t Swim - Like the old Days / Technicolour
            • Bonobo - Sapien / Ninja Tune
            • HAELIUM & Kasztan - DOR / Stemina
            • Pinty - Stuck like Glue ft. Catching Cairo / Winged Feet
            • 17 - 18h
            • Westerman - Idol: ReRun / Partisan
            • Trikk - Don´t forget to breathe ft. Jens Kuross / Innervisions
            • Ry X - Deliverance / Infectious
            • Adam BFD - Overcome / Shall Not Fade
            • Alexander IV - Rue / Sonar Kollektiv
            • Theodore - Voyage (Max Cooper rmx) / Unted We Fly
            • Solomon Fesshaye - Invisible Hand / Ghostly International
            • Lawrence Hart - A Deeper Love / Attack Decay Sweet Release
            • Lake Turner - Thought Patterns / Last Night On Earth
            • Ah! Kosmos & Büşra Kayıkçı - In Vain, I waited / FUU
            • Six Missing - On Being (Foam And Sand rmx) / Sea Level Sound
            • Philip Glass - Knee 1 (Nosaj Thing rmx) / Orange Mountain Music
            • Malibu - So far out of Love / UNO

            18.00 - 19.00
            Estereo / Martin Mikuláš & Ultrafino

            Pestrý koktejl downtempa, nu-jazzu, groovu nebo bossanovy, retro záležitostí, easy-listening music a filmové hudby.

              19.00 - 20.00
              CD Nonstop

              Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
              • YELLOW SISTERS - TUBAB

              20.00 - 22.00
              Velká Sedma / Dan Šabík & Antonín Kocábek & Zdeněk Neusar

              HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                22.00 - 23.00
                Black Tracks / Frankie Goes To Punkywood & Pionýr slepých uliček

                Pořad, který sice páchne punkem, ale zároveň léčí vaše zjizvené srdce a černé duše. Průřez toho nejdůležitějšíhoco se stalo, co se děje a dít se bude. Od hardcoru až k floutkům s akustikou. Od totální špíny po vyhlazené aranže.Každé liché úterý od 22:00 na Radiu 1, hodina nabitá punkem až po okraj.

                  23.00 - 23.59
                  Electronic Tuesday / Jan Kruml

                  Electronic, Ambient, Drone, Industrial, Power Electronics, Noise, Field Recordings, Musique Concréte, Experimental etc.

                    St 07/12

                    00.00 - 02.00
                    13 syrových / Petr Vrba & Vojtěch Staněk

                    Pořad 13 SYROVÝCH se zaměřuje na avantgardní a experimentální výboje současné alternativní a jazzové scény (nejen), čímž se zčásti tématicky překrývá s hudbou, které se v ČR věnuje např. časopis HIS voice. Konkrétně se jedná o nahrávky těchto stylů: abstraktní hip hop, alternativní rock, avant pop, avant rock, avantgarda, elektronický jazz, experimentální elektronika, free jazz, gypsy pop, […]

                      06.00 - 09.00
                      Wlado del Rey

                      • 06:00 - 07:00
                      • Algiers - Irreversible Damage (feat. Zack De La Rocha)
                      • Katarzia - Ticho
                      • Young Fathers - I Saw
                      • Arleta - Private Poison
                      • Stormzy - Mel Made Me Do It (feat. Jose Mourinho)
                      • Orbital & Sleaford Mods - Dirty Rat
                      • Fever Ray - Carbon Dioxide
                      • 52 Hertz Whale - Argentina
                      • Kele - Vandal
                      • Choir Of Young Believers - Alright
                      • 07:00 - 08:00
                      • Leftfield - Full Way Round (feat. Grian Chatten)
                      • Orient - Keep Them Asleep
                      • Slowthai - I Know Something
                      • Okandi - God Save The Fake
                      • Dijon - Big Mike's
                      • Kalle - Lullaby
                      • Phoebe Bridgers - So Much Wine
                      • Everything Everything - Teletype
                      • Jamie XX - Kill Dem
                      • Lazer Viking - Gibber Gabber
                      • Romy & Fred Again... - Strong
                      • 08:00 - 09:00
                      • Julian Casablancas - I Wish It Was Christmas Today
                      • Dunaj - Za vodou
                      • Orville Peck - No Glory In The West
                      • Bicep - Meli (II)
                      • Billy Barman - Zero
                      • Shame - Fingers Of Steel
                      • Thus Love - In Tandem
                      • Tor Y Moi - Freelance
                      • Fontaines D. C. - I Love You
                      • 100gecs - Doritos Fritos
                      • Tom Waits & Marc Ribot - Bella Ciao (Goodbye Beutiful)
                      • David Bowie - Heroes
                      • Chvrches - How Not To Drown (Robert Smith RMX)

                      09.00 - 12.00
                      Zdeněk Hnyk

                      • 9 - 10
                      • SARAH VAUGHAN - FEVER (ADAM FREELAND RMX)
                      • THE CHEMICAL BROTHERS - SATURATE
                      • UNERWORLD - BETWEEN STARS
                      • MOTORAMA - THE TOWER
                      • JOY DIVISION - SHE´S LOST CONTROL
                      • NEW ORDER - SINGULARITY
                      • NVMERI - SUPERPOWERS
                      • HATCHIE - THIS ENCHANTED
                      • COCTEAU TWINS - HEAVEN OR LAS VEGAS
                      • IAN SWEET - SING TILL I CRY
                      • THE MAGNETIC FIELDS - THE DAY THE POLITICIANS DIES
                      • 10 - 11
                      • DEATH CAB FOR CUTIE - ROMAN CANDLES
                      • THE BONZO DOG DOO DAH BAND - DEATH CAB FOR CUTIE
                      • BOB MARLEY - I SHOT SHERIFF
                      • THE BLACK ANGELS - WITHOUT A TRACE
                      • THE TWILIGHT SINGERS - THE KILLER
                      • PEARL JAM - LAST EXIT
                      • THE AFGHAN WHIGS - THE GETAWAY
                      • GLENN MILLER & THE ANDREWS SISTERS - CHATANOOGA CHOO CHOO
                      • SESTRY ALLANOVY - MEZI PĚTI LINKAMI
                      • CYMBALS - FULLY AUTOMATED - LUXURY
                      • CAESARS - NO TOMORROW
                      • THE JON SPENCER BLUES EXPLOSION - SHAKE ´EM ALL DOWN (EDIT)
                      • ALABAMA 3 - LEAVE THAT JUNK ALONE
                      • JOHNNY CASH - THE MAN COMES AROUND
                      • TAMARA - WESTERN
                      • TORADO LUE - SLADKÉ JE ŽÍT
                      • THE DRUMS - LET´S GO SURFING
                      • THE CAT EMPIRE - THE SAR SONG
                      • THE SPECIALS - TOO MUCH TOO YOUNG
                      • FREAK POWER - MOONBEAM WOMAN
                      • PRINCE - KISS
                      • TONY MOLINA - THE LAST TIME

                      12.00 - 15.00
                      BLN

                      • 12-13
                      • eddie vedder - no ceiling
                      • phaeleh - walk away
                      • hudson mohawke - is it supposed
                      • selah sue ft j cole - raggamuffin
                      • the roots ft cody chesnutt - the seed
                      • drs ft lsb - sweet love
                      • trentemoller - cops on our tail
                      • hooverphonic - jackie cane
                      • beanfield - looking up
                      • soutez/hudaki village band - rekity
                      • xavier baumaxa - rumadam
                      • u prag - virus in a head
                      • 13-14
                      • kulturni servis
                      • gold panda - plastic future/skee mask rmx
                      • young gods - figure sans nom
                      • ikonika - energy
                      • yppah - again with the subtitles
                      • xiu xiu - chocolate makes you happy
                      • alt j - hard drive gold
                      • leftfield ft earl 16 - rapture
                      • kike wolf - tropical interference
                      • acid arab - club dz
                      • boys noize+skream - trip
                      • the tchendos - idoly
                      • 14-15
                      • rozhovor/eva kotatkova - moje telo neni ostrov
                      • paul kalkbrenner - azure
                      • lazarusman - gof of techno
                      • bop x subwave - rave i din t know was the last
                      • calibre - running
                      • air - alpha beta gaga/mark ronson rmx
                      • aloa input - perry
                      • kendrik lamar - dna
                      • caribou - you can do it
                      • the verve - love is noise
                      • moimir papalescu + teh nihilists - interspeciaes love
                      • barry can t swim - like the old days

                      15.00 - 18.00
                      Pierre Urban

                      • 15 - 16
                      • Nosaj Thing, Duval Timothy - Continua
                      • Nilüfer Yanya - Midnight Sun (King Krule remix)
                      • Tokyo Drift - Cash Flow
                      • Kaelin Ellis - Lil Bit
                      • Uniiqu3 - Unavailable
                      • Doechii - Crazy
                      • Rosalía - Diablo, La Combi Versace
                      • FKA Twigs - Cocoon
                      • 070 Shake - Cocoon
                      • Kendrick Lamar - United In Grief
                      • Robert Glasper - In Tune (ft. Amir Sulaiman)
                      • Mansur Brown - Naqi
                      • 16 - 17
                      • Real Lies - Since I
                      • xxx
                      • ::: SOUTĚŽ :::
                      • Drexciya - Triangular Hydrogen Strain
                      • Robohands - String Feelings
                      • Puma Blue - Hounds
                      • Jordan Stephens - Son Of A Gun
                      • Steve Lacy - Bad Habit
                      • Arctic Monkeys - Body Paint
                      • Gabriels - The Blind
                      • 58G - Rewind (ft. Annet X)
                      • Dukla - Moře
                      • 17 - 18
                      • Šimansky / Niesner - Ztracená
                      • Mikuláš Tichý - Krasavec
                      • Noirepolde - And It All Got Blurry
                      • Nils Frahm - Spells
                      • Ibeyi - Foreign Country
                      • Elmiene - Why (Spare Me Tears)
                      • Brent Faiyaz, DJ Dahi, Tyler, The Creator - Gravity
                      • Lil Uzi Vert - Just Wanna Rock
                      • Kelela - On The Run
                      • Blood Orange, Erika de Casier - Relax and Run
                      • Sega Bodega - Kepko
                      • Material Girl, PK Shelboy - i85mixxalbumversion
                      • Jamie XX - Let's Do It Again

                      18.00 - 19.00
                      Salad Daze / Jakub Šponer & Pavel Vít

                      Nahlédněte do přehrávačů osobností české hudební scény. Moderátorská dvojice Jakub Šponer a Pavel Vít si do studia bude zvát hudebnice a hudebníky, kteří s sebou přinesou vlastní playlist. Písničky, které je ovlivnily, o kterých mají co říct, nebo je prostě jen rádi poslouchají. Nechte se inspirovat vašimi oblíbenými interprety v hodině plné neotřelé hudby a […]
                      • Ida the Young - He Left At Dawn
                      • Divorce - Checking Out
                      • Elliott Smith - Clementine
                      • Black Country New Road - Good Will Hunting
                      • Madison Cunningham - All I´ve Ever Known
                      • Sorry - Right Round the Clock
                      • Jockstrap - Whats It All About

                      19.00 - 20.00
                      CD Nonstop

                      Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                      • BILL LAURANCE - AFTERSUN

                      20.00 - 21.00
                      Reflektor / Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

                      Obsedantně hudební magazín Reflektor přináší přehled novinek z tuzemské i zahraniční scény, výběr výrazných singlů napříč žánry a především recenze zásadních nových alb. Pořad moderuje současný programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a hudební publicista Vojtěch Tkáč. Reflektor si klade za cíl zvýrazňovat propojení mainstreamu a alternativy bez ohledu na žánrové škatulky, ale zároveň balancovat mezi současnou českou/slovenskou a zahraniční […]
                      • nečekaný bolehlav speciál 🤯
                      • měli jsme nachystaný báječný recenze novejch desek marie kieslowski, tokyo drift a boba bleedyho. všechno se ale přesouvá na příští tejden, protože vojtěcha přepadl krutý bolehlav. a jelikož se má zlo vymýtat zlem, tak jsem z čerstvých singlů vybral tucet těch nejbolavějších. falešný saxofony, otřesný kytary, nechutný elektronický zkreslení a další kusy, na který vám nezabere ani plato ibalginů forte. laďte dneska v osm Radio 1 a společně toho kluka vyléčíme! 💊
                      • 100 gecs - Torture Me (ft. Skrillex)
                      • Bodysync - this edible ain't shit
                      • Dev Lemons - Ghosted My Dentist
                      • Fae Bestia - CHIMERA
                      • Kate NV - oni (they)
                      • NOISY - Alligator
                      • O. - OGO
                      • Rabit - Bad Dreams (ft. SALEM)
                      • SKINNY PELEMBE - Like a Heart Won't Beat
                      • Trentemøller - Cops on our Tail
                      • Superorganism - Woofin' and Meowin'
                      • The Bridgeheads - Tinnitus

                      21.00 - 22.00
                      Zátiší / Jeroným Janíček & Aleš Vojíř & Ondřej Formánek

                      Diskusní pořad na různá společenská témata. Zátiší nově jako podcast!
                      • - Moderátor: Aleš Vojíř Hosté: Jakub Dutka, Daniel Svoboda, Naděje Jak se na počtu lidí bez domova podepisuje aktuální krize, vysoké ceny energií a bydlení? Jak se v nich v minulých letech projevila pandemie koronaviru? Proměňuje se skladba lidí žijících na ulici? Jak lidem bez domova efektivně pomáhat? Ovlivnila krize aktivitu dárců? O tom se v Zátiší na Radiu 1 budeme bavit s hlavním metodikem neziskové organizace Naděje Jakubem Dutkou a ředitelem pražské pobočky Danielem Svobodou.

                      22.00 - 23.59
                      SOUNDBOMB / Double J & Milan Bartoušek

                      Hip-hop, Rap, R&B, Urban Music 💎 Moderují: Double J a Milan Bartoušek INSTAGRAM: @soundbombradio1, @doublejradio1, @milanbartousek Každou lichou středu od 22:00 do 0:00.

                        Čt 08/12

                        06.00 - 09.00
                        Mikoláš Růžička

                        • 6-7
                        • LOWTOPIC - Bloody Monday
                        • EMOTIONALLY SPOONFED - Emotionally Spoonfed
                        • ALEXANDER IV - Rue
                        • ANNA B. SAVAGE - in-FLUX
                        • GHOST AND TAPE - Sunis
                        • HENRIK LINDSTRAND - Post
                        • KERALA DUST - Future Visions
                        • LETTIE & DAVID BARON - Memory
                        • EA WAVE - DALA ft. MANKIND
                        • OLIVER SIM - Sensitive Child (SOULWAX rmx)
                        • A WINGED VICTORY FOR THE SULLEN - So That the City Can Begin to Exist
                        • 7-8
                        • RENA JONES & KILOWATTS - A Home Within
                        • SOLOMON FESSHAYE - Invisible Hand
                        • TRIKK - Don´t Forget to Breathe
                        • THE LEANING - Long Lost Lagoon
                        • PHAELEH - Outside the Lines ft. SHAUNNA HECKMAN
                        • AD CARLSEN - Father
                        • AD CARLSEN - A Deafeat, a Victory
                        • KALLE - Lullaby
                        • MARIE KIESLOWSKI - Nevadí
                        • NICK CAVE & WARREN ELLIS - We Are Not Alone
                        • C DUNCAN - We Have a Lifetime
                        • 8-9
                        • SHEARWATER - Everyone You Touch
                        • ANTHENE - Half Way Home
                        • RY X - Visions
                        • HELADO NEGRO - I Fell in Love
                        • KAI WHISTON - Vivienne
                        • ANFISA LETYAGO - Haze
                        • TALK TALK - Myrhmann
                        • CIGARETTES AFTER SEX - Pistol
                        • RADIOHEAD - No Surprises
                        • ELBOW - Honey Sun
                        • DUOLOGUE - Bodylog
                        • FOAM AND SAND - Circle 29
                        • PATRICK WOLF - Enter the Day

                        09.00 - 12.00
                        Martin Krojidlo

                        • 9-10
                        • russian circles - tupilak
                        • red hot chili peppers - it´s only natural
                        • manic street preachers - llocust valley
                        • bauhaus - in the flat fields
                        • joy division - dead souls
                        • kasabian - where did all the love go
                        • mogwai - dry fantasy
                        • royksopp - there, beyond the trees
                        • hudson mohawke - is it supposed
                        • bonobo - otomo
                        • 10-11
                        • marie kieslowki - nevadí
                        • widowspeak - while you wait
                        • the cure - love lennon cover
                        • the tchendos - idoly
                        • kapela ze wsi - joint venture in the willage
                        • lanugo - sníh
                        • fragile state & 4hero - every day a story
                        • algiers - dispossesion
                        • recoil - jezebel
                        • isama zing ft. táňa paufhofová - bgone earth
                        • 11-12
                        • silent letter - over the stars
                        • black holes - goodbye
                        • the clockworks - advertise me
                        • 65daysofstatic - supermoon
                        • blue effect - ej padá rosénka
                        • rolling blackouts coastal fever - cars in space
                        • vypsaná fixa - už dlouho nemluvíš
                        • the afghan whigs - take me there
                        • the young gods - gasoline man
                        • zooblasters - rooster riot
                        • viagra boys - creatures

                        12.00 - 15.00
                        Zdeněk Lichnovský

                        • ✧✧✧
                        • 12-13
                        • ✧✧✧
                        • Kate NV - oni (they)
                        • Marxist Love Disco Ensemble - Material
                        • PinkPantheress - Boy's a Liar
                        • TR/ST - Joyland
                        • Fred Again.., Romy, HAAi - Lights Out
                        • Caroline Polachek - Sunset
                        • Alvvays - Many Mirrors
                        • The Beths - Your Side
                        • Tomáš Niesner - Chladná voda
                        • Tomáš Šenkyřík - Hajú
                        • Zimní pneu - Závěr
                        • Real Lies - Ultraviolet
                        • ✧✧✧
                        • 13-14
                        • ✧✧✧
                        • Tokyo Drift - cash flow
                        • Tokyo Drift - scorpio season
                        • Arleta - Fullmoon
                        • Salto with Love - Tchibo
                        • nevertouch - take me somewhere
                        • badfocus - tender
                        • Planningtorock - Visible
                        • The WAEVE - Kill Me Again
                        • Big Thief - Spud Infinity
                        • Hot Chip - Eleanor
                        • MorMor - Seasons Change
                        • ✧✧✧
                        • 14-15
                        • ✧✧✧
                        • ROZHOVOR - SKUTEČNÝ DÁREK (ČLOVĚK V TÍSNI) - MARKÉTA ZEMÁNKOVÁ
                        • Lana Del Rey - Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd
                        • JELEEL! - SHOTS! (ft. Denzel Curry)
                        • Hitkidd, Glorilla - F.N.F. (Let's Go)
                        • Ice Spice - Munch (Feelin' U)
                        • AWOO - YABI
                        • 100 gecs - Torture Me (ft. Skrillex)
                        • Dutch Uncles - True Entertainment
                        • Ethel Cain - American Teenager
                        • Blame Your Genes - Rush (ft. Timea)
                        • 58G - Rewind (ft. Annet X)
                        • Braxe + Falcon - Stepy By Step (ft. Panda Bear)
                        • Young Fathers - Tell Somebody

                        15.00 - 18.00
                        Stanislav Zima

                        • 15:15 - 16:00
                        • JUSTICE - Aquisse (CHRIS INPERSPECTIVE rmx)
                        • CMX & DBRIDGE - Tesserae
                        • J LOCK - Beautiful
                        • CONSEQUENCE - Box Rituals
                        • MR. SCRUFF - Ug
                        • MICHAL MIHOK - Mirroring 1
                        • PALM SKIN PRODUCTIONS - The Sword Will Die
                        • 16:00 - 17:00
                        • NOTHING - Blue Line Baby
                        • VERVE - All In The Mind
                        • GOLD PANDA - Plastic Future (SKEE MASK rmx)
                        • AL WOOTON - Russell
                        • MOVE D & FRED P - Building Bridges
                        • SIMBAD - Peaceful Revolution
                        • 17:00 - 18:00
                        • PVA - Seven
                        • 96 BACK & SPECIAL REQUEST - Petrichor
                        • TIPPER - End Of Make Believe
                        • TRANS ORGANIC - Enstasis (live)
                        • ANIXTAARU - Hope
                        • KALLE - Lullaby
                        • BARK PSYCHOSIS - Big Shot
                        • SPC ECO - Return
                        • JAM & SPOON - LSD Nikon
                        • TELEFON TEL AVIV - I Dream Of It Often
                        • SYNKRO - In Transit

                        18.00 - 19.00
                        Odvážné palce / Saša Michailidis

                        Palce: František Fuka, Iva Přivřelová, Jan Škoda Nekompromisní palce NAHORU nebo DOLŮ k filmovým premiérám týdne. ODVÁŽNÉ PALCE JSOU TEĎ K POSLECHU JAKO PODCAST! PODCAST ODVÁŽNÝCH PALCŮ NAJDETE NA PLATFORMÁCH: Spreaker iTunes Spotify Google Podcast Starší díly Odvážných palců najdete v archivu na Mixcloudu Radia ZNĚLKACelou znělku Odvážných palců si můžete stáhnout TADY. A co vlastně je za skladby ve znělce: 1. […]

                          19.00 - 20.00
                          CD Nonstop

                          Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                          • SHABASON, KRGOVIC & HARRIS - PHILADELPHIA

                          20.00 - 22.00
                          Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                          O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                            22.00 - 23.59
                            Mixtales / NCOL

                            Mixtales je pořad, ve kterém uslyšíte to nejzajímavější ze světové scény undergroundové elektronické hudby. Techno, electro, breaks, house a všichni jejich podivní příbuzní. Součástí pořadu jsou pravidelné guest mixy od producentů a DJs z celého světa i lokální scény a premiéry čerstvých novinek.

                              Pá 09/12

                              06.00 - 09.00
                              BLN

                              • 6-7
                              • metronomy - things will be fine
                              • dj atlance - after the storm
                              • alen - antilovesong
                              • mezi patry klid - neznam
                              • dj seinfeld - lost island
                              • parov stelar - hurt
                              • flevans - parasol
                              • flohio - marbles
                              • gnarls barkley - gone daddy gone
                              • flume ft andrew wyatt - some minds
                              • bozy b ft hellwana - down trip
                              • godford - the beast
                              • 7-8
                              • florence and the machine - what kind of man
                              • gold panda - snow and taxis
                              • amtrac ft lali puna - no place/baltra rmx
                              • disclosure - energy
                              • leftfield - city of synths
                              • goldfrapp - ooh la la
                              • herules and love affair ft faris badwan - controler
                              • happy mondays - rats with wings
                              • drs ft dogger mindstate - wake you up
                              • feist - bittersweet melodies
                              • war on drugs - burning
                              • dunaj - za vodou
                              • 8-9
                              • the chemical brothers ft beck - wide open
                              • gorillaz ft lou reed - some kind of nature
                              • etherwood ft lily budias - follow the river
                              • groove armada - im in love and im ready/castle rmx
                              • trentemoller - cops on our tail
                              • high contrast - time is hardcore
                              • carl cox - bring it back
                              • holy fuck - latin america
                              • gus gus ft daniel august - moss
                              • phaeleh - walk away
                              • bri orffove - patek/frogski pop rmx

                              09.00 - 12.00
                              Dan Walterstein

                              • 9-10
                              • javas - layers
                              • art of tones & chatobaron - la chatte au baron
                              • dam swindle - more love
                              • wassu - devi /erdi irmak rework
                              • draso - pastels from yesterday
                              • flight facilities - feel it
                              • barry can´t swim - like the old days
                              • matt view - tampa sundown
                              • marsh - blue ft. leo wood
                              • 10-11
                              • whomadewho - never alone /patrice bäumel rmx
                              • jelly for the babies - i am free
                              • made to move - this is a trip
                              • nasaya - rummelsburg
                              • cosmonection - salvaje
                              • zone+ - every step
                              • keeno - lights on
                              • mitekiss - you knew
                              • 11-12
                              • lowtopic - bloody monday ft. theo rem
                              • baltra - brush strokes
                              • josh micky - enigmatic energy
                              • luka sambe - afterthen ft. liz cirelli
                              • gastoM & aske izan - hasta que el viaje termine
                              • emz - good good ft. kanobie
                              • drs & duskee & disrupta - waiting to go
                              • michael gray ft. brutha basil & tatiana owens - in my world
                              • vincent caira - hold it down
                              • COYS!

                              12.00 - 15.00
                              Mike.H

                              • 12 - 13
                              • Yumi Iwaki & Carlos Ferreira - Tactile Memories
                              • Carla dal Forno - Caution
                              • Coyote - Vine Of The Soul
                              • Sarathy Korwar - To Remember
                              • River Flows Reverse - Demons
                              • Gala Drop - Monte Do Ouro
                              • Tokyo Drift - Scorpio Season
                              • Boldy James & Sterling Toles - Detroit River Rock
                              • Shygirl - Woe
                              • The Emperor Machine - The Art Of Electronics
                              • Silent Letter - Tide
                              • Kadhja Bonet - California Holiday
                              • 13 - 14
                              • Anant Pradhan & Larry McDonald - Sally' Song
                              • Goat - Under No Nation
                              • The Lo Yo Yo - You Never Know
                              • Niklas Wandt - Natividad
                              • Shaknis & Egzotikka - Tu Pasakei
                              • Leroy Se Meurt - Angoisse
                              • anixtaaru - Seshora
                              • Paromanormal - Komatrue
                              • PVA - Kim
                              • Franz Matthews - Tutan Jamon (Chaim & Ozart Remix)
                              • Captain Mustache fet The Advent - Computer Monkey
                              • 14 - 15
                              • ---
                              • rozhovor Moderat
                              • ---
                              • Vision of 1994 - Vera
                              • IamGAWD & Custom Made - Food For Thought
                              • Tim Reaper & Dwarde - Midnight Sun
                              • Jon Jones - Gateway (Sunrise Mix)
                              • Agle - Tenebrous Soul
                              • Shibuya Station - Always Waiting
                              • Bo Sedkid - Kavvandha
                              • Senso - Fading

                              15.00 - 18.00
                              Jiří Šteffl

                              • 15 - 16
                              • ARCTIC MONKEYS - I Ain't Quite Where I Think I Am
                              • JON KENNEDY - Step On The One
                              • TV ON THE RADIO - Red Dress (The Glitch Mob rmx)
                              • FRANK FLAMES & JAMES COLE - Insane
                              • MARIE KIESLOWSKI - Každej hledá
                              • THE STRANGLERS - Strange Little Girl
                              • MALEJ PÉŤA & ELJEL & ABSTER - Jsem jenom Malej Péťa
                              • RÓISÍN MURPHY - Lip Service
                              • RÖYKSOPP - Me & Youphoria
                              • THE STREETS - On the Edge of a Cliff
                              • ARLETA - Sex
                              • DIE ANTWOORD - Don't Sleep
                              • FKJ - Brass Necklace
                              • HOT CHIP - Hard to Be Funky
                              • 16 - 17
                              • THE WAEVE - Kill Me Again
                              • DUA SALEH - Body Cast
                              • THE WAR ON DRUGS - Living Proof
                              • FVCK_KVLT - Mizéria
                              • MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS - Interspecies Love
                              • THE NATIONAL & BON IVER - Weird Goodbyes
                              • LOWCO - It's Me
                              • CIGARETTES AFTER SEX - Pistol
                              • VEC - Turista (L Plus rmx)
                              • ILL BILL - Babylon
                              • MORE THAN LIFE - Svcarlet Skyline
                              • 17 - 18
                              • GUSGUS - Lies Are More Flexible
                              • DUNCAN FORBES - Continental Drift
                              • TAMINO - Each Time
                              • THE SOUNDCARRIERS - Waves
                              • EZRA FURMAN - Forever In Sunset
                              • DAVID POMAHAČ - Spokojenej
                              • BABEHOVEN - I'm On Your Team
                              • TEEN SUICIDE - Get High, Breathe Underwater (3)
                              • PANDA BEAR & SONIC BOOM - Edge of the Edge
                              • PEEL DREAM MAGAZINE - Pictionary

                              18.00 - 18.10
                              Knižní servis

                              Pořad o knižních novinkách, čtení z knih, soutěže, rozhovory. Připravují: Jiří G. Růžička, iLiteratura (Pavel Mandys a kolegové, střídají se po týdnu) Uvádí: Vladimír Srb Nové díly Knižního servisu vycházejí jako podcast (Apple Podcast, Spotify a další), starší díly naleznete na Mixcloudu
                              • Joe Sacco - Zaplatit zemi
                              • Riad Sattouf - Jednou budeš Arab 5
                              • Gary Andrews - Milá Joy
                              • Jozef Husovský a Martin Kubát - Mé nejlepší stránky

                              18.10 - 19.00
                              Vintage Cool / Tea Jay Ivo

                              50’s & 60’s

                                19.00 - 20.00
                                CD Nonstop

                                Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou
                                • CUBICOLOR - BRAINWASH

                                20.00 - 22.00
                                High Fidelity / Tim Otis

                                #englishfriendly Co je to: dvě hodiny v energickém tempu THE PRODIGAL BASTARD RETURNS!High Fidelity with Tim Otis is back this Friday night at 8:00!Bossa Breaks, Rare Groove and Funked up Fun! What´s new – You can download the Friday shows via podcast archive after they air from HEREPlaylist HERE

                                  22.00 - 23.59
                                  Bruk Out

                                  Bruk Out! je dancehall show Radia 1. Každých čtrnáct dní Vám přináší výběr těch nejžhavějších novinek z převážně jamajské produkce. Bruk Out! jste si na frekvenci 91,9 FM mohli poprvé naladit v pátek 27. ledna 2012 od 22.00 do půlnoci a následně každých čtrnáct dní ve stejném čase. Moderuje Irie Memba společně s FMP, ROCCAFLEX a […]

                                    So 10/12

                                    00.00 - 02.00
                                    Global Amigos / Chong X

                                    GLOBAL AMIGOS  je zaměřený na „GLOBAL/TROPICAL BASS“ music. Zaostřeno  na současnou scénu. Eklekticky a bez hranic / hranice jsou jen na mapě. Uslyšíte všechno. Jednou za 14 dní. Archiv najdete zde.

                                      06.00 - 09.00
                                      Douglas Arellanes

                                        09.00 - 11.00
                                        Velká Sedma / Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

                                        HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                                          11.00 - 13.00
                                          Staré poledne / Tomáš Vydra

                                          Rock, 60’s, 70’s. Interpreti, na které jste dávno zapomněli nebo které jste ani neznali. Staré poledne můžete slyšet každou sobotu hezky živě od 11:00 do 13:00 SEČ, či-li přibližně v době „seč oběda“. V rámci pořadu si pouštíme desky těch, na které se dávno zapomnělo, nebo které zná jen málokdo. Prostě žádné ohrané osvědčené hity. […]

                                            13.00 - 16.00
                                            BLN

                                              16.00 - 20.00
                                              Julia Yurchuk

                                                20.00 - 22.00
                                                Cluster / Mike.H & Not_me

                                                Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Žánrově se Cluster opírá o večírky Seed a Mosaik, na kterých se dvojice podílí. Inspiruje se v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí […]

                                                  22.00 - 23.59
                                                  The Work Out / C. Monts & Tuco

                                                  #englishfriendly Angličtí kluboví veteráni C.Monts a DJ Tuco jsou profíci v hledání nové hudby napříč žánry i kontinenty. Zkušenosti začali sbírat již v půlce 90. let v UK a během svých cest po celém světě. Po léta budované kontakty a znalosti tvoří ideální platformu pro čtrnáctidenní dvouhodinovku plnou čerstvých basů a beatů z celého světa, […]

                                                    Ne 11/12

                                                    00.00 - 02.00
                                                    A.M.180 / Štěpán Bolf & Jakub Hošek

                                                    A.M.180 je nezávislý, kreativní a promotérský kolektiv, který funguje na základě DIY principů. Od roku 2003 provozují multifunkční prostor v Praze. Jehož hlavní smysl je mít platformu, která bude v kontaktu s nezávislou hudební a uměleckou scénou. A.M. 180 pořádá výstavy, performance, hudební koncerty a festival Creepy Teepee. 

                                                      06.00 - 09.00
                                                      Antonín Kocábek

                                                        09.00 - 11.00
                                                        Hitparáda Radia 1 / Jerry Žák

                                                        O HITPARÁDĚ RADIA 1 Hitparáda Radia 1 už celá léta neodmyslitelně patří ke čtvrtečnímu večeru a nedělnímu dopoledni na frekvenci 91.9 MHz. Každý týden v hitparádě nasazujeme pět aktuálních novinek. které mají šanci se umístit v dalším kole v 15místném hlavním žebříčku. Hlasujte pro Vaše oblíbené skladby – více informací v sekci Jak hlasovat…. JAK […]

                                                          11.00 - 12.00
                                                          Všechny Hudby Světa ( V.H.S. ) / DJ GADJO CZ & Filip Týc

                                                          17. 12. 21:00 NOVÁ SCÉNA NÁRODNÍHO DIVADLA Prosincová BALKAN FIESTA zakotví v nádherné divadelní kavárně Café NONA. Koncertní delikatesou oslavy bude vystoupení romského muzikantana MÁRIA BIHÁRIHO a show LOVESONG ORCHESTRA. V dalším programu noci zazáří MR KLEZMEROWITZ nebo excelentní bulharsko český hráč na brumli mistr JOE HARPER. Za Všechny Hudby Světa se přidá DJ GADJO CZ. A to zdaleka není všechno. Bude taneční vystoupení, […]
                                                          • DJ HIPHOPAPOTAMUS - Three Litlle Birds ( ft. HORSEMAN )
                                                          • EZRA COLLECTIVE - Victory Dance
                                                          • EZRA COLLECTIVE - No Confusion ( ft. KOJEY RADICAL )
                                                          • MERIDIAN BROTHERS - La Policia ( A.C.A.B. )
                                                          • GHETTO PRIEST - Sway
                                                          • LAČE MANUŠA - Milion
                                                          • LAČE MANUŠA
                                                          • LA CHERGA - Rembetiko 22
                                                          • FANFARE CIOCARLIA - Porsche Polka
                                                          • BALKAN BUMP - Koogaga
                                                          • FANTASTIC NEGRITO - Neesy

                                                          12.00 - 15.00
                                                          David Pomahač

                                                            15.00 - 18.00
                                                            Nitrous

                                                              18.00 - 20.00
                                                              Breakbeat Conference / Saku & Kaplick

                                                              Pořad Breakbeat Conference moderuje DJ-ská dvojice Saku a Kaplick, která pravidelně představuje novinky z oblasti zlomených beatů jak ze zahraniční tak z české scény. Druhá hodina pořadu většinou patří hostům nebo exkluzivním mixům dj’s z celého světa. Pravidelně také pořádají večírky s názvem Dobrej večer v pražském klubu Cross a každoročně připravují v létě festival Soundfeer. […]

                                                                20.00 - 23.59
                                                                Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň

                                                                Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

                                                                  Po 12/12

                                                                  01.00 - 02.30
                                                                  Intro / Josef Sedloň

                                                                  Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace

                                                                    02.30 - 03.30
                                                                    Seance / Josef Sedloň

                                                                    Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance

                                                                      06.00 - 09.00
                                                                      Mariana Hradilková

                                                                        09.00 - 12.00
                                                                        Dan Walterstein

                                                                          12.00 - 15.00
                                                                          Vojtěch Tkáč

                                                                            15.00 - 18.00
                                                                            Kryštof Koenigsmark

                                                                              18.00 - 19.00
                                                                              Vektor / Ginger

                                                                              Virtuální světy a hudba, která v nich zní v podání orchestrů, kapel i vysloužilých zvukových čipů. To nejlepší z aktuálních herních soundtracků i klasiky + cokoli zajímavého se zrovna v branži šustne. U joysticku Ginger, vysílá každé druhé pondělí.

                                                                                19.00 - 20.00
                                                                                CD Nonstop

                                                                                Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                                                  20.00 - 21.00
                                                                                  Ešus / Strýček Míša

                                                                                  Pořad o cestování a jídle. Nebo snad o jídle a cestování? 

                                                                                    21.00 - 22.00
                                                                                    Hudba za dobrou práci / Strýček Míša

                                                                                      22.00 - 23.00
                                                                                      Inclubátor

                                                                                      Co je to: hodinka o nové české scéně, nové singly, dema začínajících interpretů, rozhovory Uvádí: Karlos Kropáček, Michal Klánský, Matěj Sychra neboTonda Kocábek nebo Bohouš Němec + Petr Korál SVÁ DEMA ZASÍLEJTE TUDY: SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/inclubator E-MAIL: inclubator(@)radio1.cz,k.kropacek@seznam.cz (Dropbox, Uschovna, Ulož.to, Google Drive linky na MP3 ve formátu CBR min. 256kbps)  NA CD: INCLUBATOR, Radio 1, Říčanská 3, 101 00 Praha 10 Tento pořad vznikl […]

                                                                                        23.00 - 23.59
                                                                                        Jazz a Fusion hodinka / Daniel Vojtíšek

                                                                                        Co je to: …od trumpety k sampleru… od piána k sitáru…z nosičů i živě… V pořadu „Jazz a fusion hodinka“ dostávají prostor všechny fuze moderního jazzu. Mladé české kapely, stálice světové jazzové scény i muzikanti o kterých se zatím moc nemluví. Někteří si přijdou popovídat a ti odvážní zahrají přímo ve studiu. Můžete tu potkat spojení […]

                                                                                          Út 13/12

                                                                                          06.00 - 09.00
                                                                                          František Převorovský

                                                                                            09.00 - 12.00
                                                                                            Klára Vlková

                                                                                              12.00 - 15.00
                                                                                              David Pomahač

                                                                                                15.00 - 18.00
                                                                                                Josef Sedloň

                                                                                                  18.00 - 19.00
                                                                                                  Estereo / Martin Mikuláš & Ultrafino

                                                                                                  Pestrý koktejl downtempa, nu-jazzu, groovu nebo bossanovy, retro záležitostí, easy-listening music a filmové hudby.

                                                                                                    19.00 - 20.00
                                                                                                    CD Nonstop

                                                                                                    Celé CD nepřerušované moderátorem ani reklamou

                                                                                                      20.00 - 22.00
                                                                                                      Velká Sedma / Dan Šabík & Antonín Kocábek & Zdeněk Neusar

                                                                                                      HISTORIE VELKÉ 7 Velkou sedmu, československou hitparádu Radia 1 si v roce 1992 vymyslela a v život uvedla Jana Valková-Ježková. Název byl inspirován původním sedmimístným žebříčkem. Po Janině odchodu na mateřskou dovolenou v roce 1997 převzal moderování a přípravu Petr Ulrych, který do té doby moderoval hitparádu demokazet „Rockový šlahoun“. Po jeho odchodu z R1 […]

                                                                                                        22.00 - 23.59
                                                                                                        Radio 1 On Stage

                                                                                                        Pořad, který vždy jednou za 14 dní představí záznam koncertu, který si Radio 1 v minulosti nahrálo nebo k jehož záznamu má práva. Pořad již na Radiu 1 běžel nepravidelně v roce 2005 a 2006, posluchači měli možnost slyšet např. záznamy vystoupení Massive Attack, Placebo, The Frames, Editors, Sophie Hunger, Kiasmos, Nils Frahm, Interpol, Balthazar, […]
                                                                                                          reklama