Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Stil & Bense - Nocturne (Come at me EP) / Poesie Musik
  • DRS, Duskee & Disrupta - Waiting to go (Waiting to go SP) / Shogun Audio
  • Retromigration - Secret of a Pimp (Secret of a Pimp EP) / Wewillalwaysbealovesong
  • Odd Beholder - Hurt / Sinnbus
  • Christian Löffler - Solo (Solomun rmx) / Kí
  • Tutu Amuse - Cherry Riding / Sonar Kollektiv
  • Tour-Maubourg - Longing for U (Floating on Silence EP) / Noire & Blanche
  • Batavia Collective - Propulsion / R&S
  • Anfisa Letyago - Haze (Haze SP) / N:S:DA
  • Sports Team - Cool it Kid / Island
  • Barry Can´t Swim - Sonder (More Content EP) / Technicolour
  • Sebee - Keeping count ft. Yanga Grenade (Undulations EP) / Kindisch
  • boys be kko - Sheena / Sum Over Histories
  • Caterina Barbieri - Terminal Clock / Light-years
  • Falden - High on Love ft. Renze (High on Love/Never enough EP) / This Never Happened
  • Jitwam - Hey Papi (edit) / Roya
  • Azu Tiwaline - Into the Void (Vesta EP) / I.T.O.
  • O´o - Touche / InFiné
  • B. Fleischmann - Take the Red Pill / Morr Music
  • Adam BFD - I´ve been waiting (Innervisions EP) / Lost Palms
  • niina - Fragile (100 Dollar Bill EP) / TMWRK
  • SLV - Gardens of Anxiety (Letter from Mars EP) / Soma
  • Surusinghe - Go Backstage (Good Girls/Bad Girls EP) / Steel City Dance Discs
  • Night School - Juniper / Graveface
  • Otik - Psyops (Psyops EP) / Solar Body
  • Earth Trax - Swamp (Afloat EP) / Aus Music
  • Sun's Signature - Underwater (Sun's Signature EP) / Partisan
  • Locked Groove & Gacha Bakradze - Variation 3 (3 Variations sur un Thème EP) / Locked Groove
  • Compuphonic - Aquamarine (Aquamarine/Fairfax EP) / Reflections
  • Bakongo - Get off (Iceberg EP) / Hotflush
  • Dam Swindle - Body Control (edit) (Keep on Swindling Pt 1 EP) / Heist
  • Chip Wickham - Cloud 10 / Gondwana
  • Slay - Dis One ft. Chimpo & Sl8r / Hospital
  • Jinje - Dusk (A Brief Utopia EP) / Scene Unseen
  • Santigold - Ain´t ready / Little Jerk
  • DJ Plant Texture - MPC Jam 1 (breaks mix) (MPC Thangs EP) / Ilian Tape
  • Jacques Greene - Relay (Skee Mask rmx) (Relay EP) / LuckyMe
  • Mollono.Bass - Dancer in the Dark (radio edit) / 3000 Grad
  • Dillon - ♥core / BPitch Control
  • Ido Plumes - Been here (Balancing EP) / Livity Sound
  • Hyetal - Andoya (States EP) / Diskotopia
  • Flying Lotus - The Room ft. Devin Tracy (The Room EP) / Warp
  • Marc Brauner & Tender Games - Concrete Jungle (Concrete Jungle EP) / Shall Not Fade
  • Josin & Ólafur Arnalds - We could stay / Mercury KX
  • Brenden - Cuff (Grim Reaper EP) / 1985 Music
  • Braxe & Falcon - Love me (Step by Step EP) / Domino
  • Lambchop - Police Dog Blues / Merge
  • I. Jordan - Always been (edit) (Always been SP) / Ninja Tune
  • DiiV - Corvalis (Sometime/Human/Geist EP) / Captured Tracks
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - Forever / Nice Age
  • Alba: - :
  • Zola Jesus - Fault (Arkhon) / Sacred Bones
  • Day Wave - Heart to rest (Pastlife) / Play It Again Sam
  • Akusmi - Concrescence (Fleeting Future) / Tonal Union
  • Grum - Our Cosmic Unsignificance (Unreality) / Anjunabeats
  • Fyfe & Iskra Strings - Spirographs ft. Kelly Lee Owens (Interiority) / Benvolio
  • Hatis Noit - Himbrimi (Aura) / Erased Tapes
  • Soccer Mommy - Following Eyes (Sometimes, Forever) / Loma Vista
  • dBridge - Wishful sinful (ME) / Exit
  • Ron Trent presents WARM - Cycle of many (What do the Stars say to you) / Night Time Stories
  • Σtella - Who cares (Up and Away) / Sub Pop
  • Lipphead - Nocturnal Omissions (In The Nude) / Young Heavy Soul
  • LSB - Lose Yourself (LSB) / Footnotes
  • Salamanda - Kiddo Caterpillar (Ashbalkum) / Human Pitch
  • Mathias Grassow - Departure (Interstellar Ambience) / Mathias Grassow
  • Kompilace: - :
  • Ishmael Ensemble - Visions of Light (Sandunes rmx) (Versions of Light) / Severn Song
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Robert Babicz - Last Rose (Part 1) (Last Rose EP) / Babiczstyle
  • FLOCKSS - counterfeit (counterfeit EP) / Folded Music
  • Deetron - The Shore (808 mix) (Mind Eclipse EP) / Running Back
  • UTO - Heavy Metal / InFiné
  • Pale Waves - Reasons to live / Dirty Hit
  • Mountain - I´m free ft. Kojo (Hugh Hardie rmx) / Hospital
  • Beacon - Until next Time / Apparent Movement
  • Little Element - TOMORROW / Futuresfuture
  • Awe Kid - Eve (Max Cooper rmx) / Atomnation
  • Adam Port & Alan Dixon - Forms of Love (radio edit) (Forms of Love EP) / Keinemusik
  • Julian Tenembaum - i-i3swd / Schole
  • Kyson - Hi Demons, Bye Demons / B3SCI
  • Zero dB - A Pompo Girou (Autin Ato rmx) / Tru Thoughts
  • Nils Hoffmann - Cranes ft. Natascha Polké (9 Days EP) / Anjunadeep
  • Kadhja Bonet - JGS (Just getting started) / Ninja Tune
  • Niklas Paschburg - Riva / 7k!
  • Pig & Dan - Rock you all Night (Rock you all Night EP) / Crosstown Rebels
  • Yamila - Visions VII (Scanner rmx) (excerpt) / Umor Rex
  • Au Suisse - Savage / City Slang
  • Joseph Ashworth - Carlos (Carlos EP) / Disco Halal
  • Dubfire & Oliver Huntemann - Amor (Devoción mix) (Elements Series V- Amor EP) / Senso Sounds
  • Sister Zo - Ledge (Freak Shift EP) / 3024
  • Dillon - 3core / BPitch Control
  • Zankee Gulati - We are One ft. Amega (We are One EP) / The Soundgarden
  • Dusky - Eros (Interplanetary Criminal rmx) (JOY Remixes EP) / 17 Steps
  • Yotto - Silhouette / Reflections
  • Working Mens Club - Ploys / Heavenly
  • Rone - Ghosts (Daniel Avery rmx) / InFiné
  • Robby East - Gamelan (Fragments/Gamelan EP) / This Never Happened
  • Mall Grab - Times change ft. Novelist & D Double E / Looking For Trouble
  • DJ Pierre - I feel Love ft. Chic Loren (Monkey Safari rmx) (Remixes EP) / Get Physical Music
  • Indian Wells - Four Walls / Mesh
  • Jon Hopkins - Deep in the Glowing Heart (ANNA rmx) / Domino
  • TSHA - Giving up ft. Mafro (Giving up SP) / Ninja Tune
  • Bon-Psy - Ukiyo (radio edit) (Ukiyo SP) / Folded Music
  • Cold Showers - Sliver (Strength in Numbers EP) / Dais
  • Rival Consoles - Echoes / Erased Tapes
  • ASA 808 - Bliss (Bliss EP) / TOYS
  • The Notwist - Al Sur ft. Juana Molina (Elijah Minnelli rmx) (Vertigo Dubs Vol. 2 EP) / Morr Music
  • Luis - Timmy Chalmet ft. Lis Dalton (057 (Schwyn) EP) / AD 93
  • Koreless - Joy Squad (VTSS rmx) (Joy Squad/Shellshock Remixes EP) / Young
  • GoGo Penguin - The Antidote is in the Poison / XXIM
  • Lisa Gerrard & Marcello Dde Francisci - Until we meet again / Atlantic Curve
  • SBTRKT - Bodmin Moor / Save Yourself/AWAL
  • Nils Frahm - Right Right Right / LEITER
  • Alba: - :
  • Foals - Crest of the Wave (Life is Yours) / Warners
  • Perfume Genius - Teeth (Ugly Season) / Matador
  • Sweatson Klank - On the Outskirts where the City (Postcards) / Friends Of Friends
  • Fashion Club - Scrutiny (Scrutiny) / Felte
  • Taylor Deupree - tea (Small Winters) / Puremagnetik
  • Thing - Darkside Dub (Sub low) / Dubthing
  • Prime Vertical - Pink Clouds and no Place to live (Escapist Eschaton) / Ilian Tape
  • Hercules & Love Affair - Who will save us? ft. ANOHNI (In Amber) / Skint/BMG
  • Max Richter - Spring 1 (2022) (The New Four Seasons Vivaldi Recomposed) / Deutsche Grammophone
  • FKJ (French Kiwi Juice) - The Mission (V I N C E N T) / Mom + Pop
  • Andre Bratten - NDKCK (Picture Music) / Smalltown Supersound
  • I Speak Machine - Beat down by Heaven (WAR) / ISM
  • Jeff Mills - Scarlet (Mind Power Mind Control) / Axis
  • Kikagaku Moyo - Gomugomu (Kumoyo Island) / Guruguru Brain
  • Kompilace: - :
  • Freya Arde - Shimmer (VA: String Layers II) / 7k!
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Dim Kelly - Les Feux (Mangrove EP) / All Day I Dream
  • Lil Silva - Another Sketch / Nowhere
  • Bing & Ruth - Nearer (Solo Piano) / 4AD
  • Feiertag - Ho U do it? (Oliver Dollar rmx) / Sonar Kollektiv
  • Adwaith - Wedi Blino / Libertino
  • In:Most - Domino Effect / Soulvent
  • Dosem - All the Love (Time after Time EP) / Anjunadeep
  • Catch92 - Wander (Fthmlss rmx) / Folded Music
  • Sarah Kinsley - Cypress (Cypress EP) / Everybody´s Music
  • Kraak & Smaak - Doing what ft. HIGH HØØPS / Boogie Angst
  • Calibre & Chelou - Dissolve in the Rain / Signature
  • Ruede Hagelstein & Justin Evans - Scirocco (Scirocco EP) / Do Not Sit On The Furniture
  • Brijean - Ooo La La / Ghostly International
  • Florist - Sci-fi Silence / Double Double Whammy
  • Artche - Indigo (Indigo EP) / Bedrock
  • Lhasa Petik - Off the deep End (The deep End EP) / Friends Of Friends
  • niina - Miss me / TMWRK
  • Jesca Hoop - Hatred has a Mother / Memphis Industries
  • AÏA - We are built (We are built SP) / Poesie Musik
  • Carmen Villain - Carmen Villain (Actress rmx) (CV x Actress EP) / Smalltown Supersound
  • LYZZA - Lucky you / Big Dada
  • Jessie Marcella - Untitled 04 (Untitled EP) / Reflections
  • Voiski - Ideodelika (The End of Fiction EP) / Delsin
  • Minru - Light End / Morr Music
  • Kuedo - Sliding through our Fingers / Brainfeeder
  • Fejká - Jubal / Kí
  • Ruby Goon - Cold Wind (Cold Wind/Leech! EP) / Phantasy Sound
  • John Beltran - Em Trancoso (Para Viajeros EP) / Oath
  • Raxon - Cosmic Cure (Cosmic Cure EP) / Truesoul
  • ROJAZ - In the Morning / Here & Now
  • Nation Of Language - Androgynous / Play It Again Sam
  • Jewels - Wish I knew ft. WATEVA & MAGNUS / This Never Happened
  • SNIK - Absence (Hatti Vatti rmx) / Absys
  • Mark Barrott - Chillin´ 4 Work (Travelling Music EP) / RSPX
  • Marley Carroll - Cathedral (edit) (Cathedral SP) / Melanaster
  • Viagra Boys - Punk Rock Loser / YEAR0001
  • Oliver Sim - Romance with a Memory (Midland rmx) / Young
  • Noel - System (Subwave rmx) (VA: REFORMED EP) / DATA
  • Casbah 73 - Let´s invade the Amazon (edit) (Let´s invade the Amazon EP) / Boogie Angst
  • Marc Romboy - Sunburst (Sunburst EP) / Systematic
  • Lane 8 - No Fun ft. Rae Morris / Anjunadeep
  • Gadi Sassoon - Organico (Chaos & Order EP) / A Strangely Isolated Place
  • Deena Abdelwahed & Basile3 - Niacinamide (Free Radicals EP) / InFiné
  • Viggo Dyst - These Knits (These Knits EP) / Shall Not Fade
  • Beth Orton - Weather alive / Partisan
  • Laurent Garnier - Tales from the real World (33T.E.P.S.V. EP02) / Cod3 QR
  • Alba: - :
  • The Range - Violet (Mercury) / Domino
  • Grace Ives - Burn Bridges (Janky Star) / True Panther
  • OLAN - Contra (Contra) / Anjunadeep
  • Poliça - Blood (Madness) / Memphis Industries
  • Kangding Ray - Sage Aqua (ULTRACHROMA) / ara
  • Forgiveness - Lost Fawn (Next Time could be your last Time) / Gondwana
  • Shearwater - Everyone you touch (The Great Awakening) / Polyborus
  • Yann Tiersen - 11 5 18. 25 5 7 21 (11 5 18 2 5 18) / Mute
  • Tristan de Liege - Second Sun ft. Clear Mortifeee (Refractions) / Tristan de Liege
  • S.G. Goodman - Patron Saint of the Dollar Store (Teeth Marks) / Verve Forecast
  • Natalie Evans - Colours fade (Movements) / Small Pond
  • Taylor Deupree - Twirl (Harbor) / LAAPS
  • Jimi Tenor - Jazznouveau (Multiversum) / Bureau B
  • ABUNAI - Deep Sea Baby ft. Kissingpractice (Chrysalis) / Tartelet
  • Casino Times - Tweak (A Change in Motion) / Omena
  • Field Works - Station 1 (Stations) / Temporary Residence Ltd
  • Kompilace: - :
  • Ben Böhmer - Begin again (MEUTE rmx) (Begin again Remixed) / Anjunadeep
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Underworld - Juanita 2022 (Juanita 2022 EP) / UMC
  • José González - Swing (Solomun rmx) / City Slang
  • Soccer Mommy - Bones / Loma Vista
  • Kornél Kovács - Nordic Rave 4.5 (KK Remixes EP) / Studio Barnhus
  • MELONYX - Energy (Zero T rmx) (Energy EP) / Tru Thoughts
  • Polo - Utopía (Swim back Home EP) / The Soundgarden
  • Jasmine Myra - New Beginnings / Gondwana
  • Chloé & Vassilena Serafimova - The Dawn (Sequenza Version) (Pional rmx) / Lumière Noire
  • Lutalo - For now / Da Hares
  • Lipphead (Eliot Lipp+Blockhead) - Don´t worry be horny / Young Heavy Souls
  • Mitekiss - Flep VIP ft. Manga Saint Hilare (Flep VIP/FromU EP) / Hospital
  • Rob Hansen - Pendul / Karaoke Kalk
  • boerd - Stay ft. Stella Explorer / Reflections
  • Camea - Feel you ft. Saskia Krause (Speicher 122 EP) / Kompakt Extra
  • Pépe - Sunup Swale (Kamo Eagle EP) / Young Ethics
  • Mike Lazarev - If I could be your Tears / Slowcraft
  • Isaac Birituro & The Rail Abandon - Senye ft. Wiyaala / Wah Wah 45s
  • CFCF - Sunrise Blue / BGM Solutions
  • Spada - Cold Water (North Sea/Cold Water EP) / This Never Happened
  • beabadoobee - Lovesong / Dirty Hit
  • Fort Romeau - Spotlights (Soela rmx) / Ghostly International
  • Braxton - The River (Spacetime EP) / Anjunadeep
  • Matthew Bourne - Jane (Irrealis EP) / Leaf Label
  • Acid Klaus - Party sized away Day ft. Maria Uzor (edit) / Zen F.C.
  • David Jackson - Guinness Italo (Guiness Italo EP) / Frank Music
  • Grace Ives - Angel of Business / True Panther
  • Metrodome - Every Time (Manchester Since 1994 EP) / 1985 Music
  • Black Loops - The People (These Changes EP) / Freerange
  • Miljon - What does it take (Kornel Kovacs remix) / Studio Barnhus
  • Yeah Yeah Yeahs - Spitting off the Edge of the World ft. Perfume Genius / Secretly Canadian
  • Jon Gurd - Emergence (Joseph Ashworth rmx) / Anjunadeep
  • Jitwam - Confidence / Roya
  • James Organ - Ritual ft. Georgia Cécile (The High EP) / Get Physical Music
  • flipturn - Brooklyn Baby (Halfway/Brooklyn Baby EP) / flipturn
  • VTSS - Make you scream / Ninja Tune
  • Marconi Union - Mossfield (Versions EP) / Just Music
  • Argia - Backgammon (Backgammon EP) / Atomnation
  • Erland Cooper - Music for Growing Flowers Pt. 1 (Music for Growing Flowers EP) / Mercury KX
  • Ron Flatter - Jantero (Poseidon EP) / Traum Schallplatten
  • Braxe + Falcon - Elevation ft. Sunni Colón / Domino
  • Purity Ring - Watersong (Graves EP) / The Fellowship
  • Sascha Funke - FEZ (QAM EP) / Running Back
  • Hovvdy - Everything (Billboard for my Feelings EP) / Grand Jury
  • Murdock - Come together ft. Pat Fulgoni / Label Liquicity
  • Wet - Tell me why / Secretly Canadian
  • Nox Vahn - And the Sky opened (Lullaby/And the Sky opened EP) / Anjunadeep
  • Alba: - :
  • Wordcolour - Nonet (The Trees were buzzing, and the Grass) / Houndstooth
  • iamamiwhoami - Flying or Falling (Be here soon (To whom it may concern.
  • Grafix - Synchronic (Half Life) / Hospital
  • Warmth - Burning Moon (The Night) / Archives
  • Sofie Birch - Humidity ft. Nana Pi (Holotropica) / interCourse
  • µ-Ziq - Elka´s Song (Magic Pony Ride) / Planet Mu
  • Matmos - Flight to Sodom/Lot do Salo (Regards/Uklony Dla Boguslaw Schaeffer) / Thrill Jockey
  • Five Seasons - Bathing in Flowers (Bloom) / Lemongrassmusic
  • Weird Nightmare - Darkroom (Weird Nightmare) / Sub Pop
  • Mako - The Both of us (Death of a Romantic) / Samurai Music
  • Melchior Sultana - Mirage (Self Reflection) / Oath
  • Tess Parks - Brexit at Tiffany's (And those who were seen dancing) / Fuzz Club
  • Okada - Exile (excerpt) (Fragility) / n5MD
  • Cola - So excited (Deep in View) / Rough Trade/Fire Talk
  • Kompilace: - :
  • Bent - Comin´ back (radio edit) (Best of) / Godlike & Electric
  • ISAN - Telia (Demonstration Tapes) / Morr Music
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Mitch Oliver - Alpine ft. Myre (Sea to Sky EP) / Kindisch
  • OLAN - Ultraviolet ft. Zeal / Anjunadeep
  • Grace Ives - Angel of Business / True Panther
  • Javeon & DJ Marky - All 4 U / Shogun Audio
  • Julia Andersson - Nostalgi / Moderna
  • Emancipator & Murge - Sea to Sky (il:lo rmx) / Loci
  • Arp - New Pleasures / Mexican Summer
  • Svaneborg Kardyb - Terrassedør (Orbit/Terrassedør EP) / Gondwana
  • Literatura & Ian Ludwig - Invisible / Poesie Musik
  • Day Wave - Loner / Play It Again Sam
  • FYI Chris - Things to do (Unreal Nausea EP) / Black Acre
  • Sam Redmore - Tears (Scrimshire rmx) / Jalapeno
  • Equipe de Foot - Quatre-Vingt-Quatorze / Yapeno
  • Nicky Elisabeth - Sun (Fading/Sun EP) / Anjunadeep
  • Miljon - Can I see you Tonight (Young Marco rmx) / Studio Barnhus
  • Mercy System - Recognise (Recognise EP) / Voitax
  • Akusmi - Divine Moments of Truth (radio edit) / Tonal Union
  • Daphni - Cherry / Jialong
  • MISZCZYK - In the Dark ft. Laetitia Sadier / We Are Time
  • spill tab - Splinter / Arista
  • Degs - Still messed up (Still messed up SP) / Hospital
  • Stealing Sheep - Never gonna live up / Both Sides
  • O´O - Spin (Spin EP) / InFiné
  • Wilted Woman - Glossy Center (Glossy Center EP) / Phantasy Sound
  • Mush - Northern Safari / Memphis Industries
  • Bonfante - Aldeapolis (Mollono.Bass rmx) (radio edit) / 3000Grad
  • rRoxymore - Midnight Shift (I wanted more EP) / Aus Music
  • Mt. Wolf - Baja ft. Henry Green / Akira
  • Solomun - Ocean ft. Jamie Foxx (DJ Koze rmx) (Nobody is not Loved Remixes, Pt. 2 EP) / NINL
  • Tutu Amuse - Crucifix / Sonar Kollektiv
  • The KVB - Unbound (Moa Moa rmx) (Unity Remixes EP) / Invada
  • Lost In City - Streets (VA: Reflections 01 EP) / Reflections
  • Helsloot - Let´s pretend (Saint Evo rmx) (Let´s pretend Remixes EP) / Get Physical Music
  • SOHN - Figureskating, Neusiedlersee / 4AD
  • Szun Waves - New Universe / Leaf Label
  • Sylvan Esso - Sunburn / Loma Vista
  • Warung - Division (Return to a Place called Heaven EP) / Anjunadeep
  • Interpol - Fables / Matador
  • Askel & Elere x Unglued - Off-angle ft. PAV4N (Off-angle EP) / Soulvent
  • Tribal Brothers - Pepper (Formation EP) / Livity Sound
  • Markus Acher - Like a Plane (Like a Plane EP) / Morr Music
  • Session Victim - Orbits of Dust (Basic Instinct EP) / Rhythm Section
  • Zola Jesus - The Fall / Sacred Bones
  • DJ Seinfeld - Lost Island (Lost Island SP) / Ninja Tune
  • FKJ & Toro Y Moi - A Moment of Mystery / Mom+Pop
  • LAUNDER - Become ft. Soko / Ghostly International
  • Duncan Forbes - The next Step (Duncan Forbes rmx) (49North EP6 EP) / 49North]
  • Stella Donnelly - Lungs / Secretly Canadian
  • Gold Panda - I´ve felt better (than I do now) / City Slang
  • Forma - In Control (In Control EP) / Anjunadeep
  • Foals - 2001 / ADA/Warners
  • Bakongo + Scuba - Over again / Hotflush
  • Alba: - :
  • Tosca - Gentleman (Osam) / !K7
  • WhoMadeWho - Silence & Secrets (UUUU) / Embassy One
  • James Blake - 3rd Soundscape (WInd down) / Republic
  • Blomfelt & Narby - Barbara just left (Peter, Barbara, Beth & Friends) / Atomnation
  • Just Mustard - I am you (Heart under) / Partisan
  • HAAi - Biggest Mood ever (Baby, we´re ascending) / Mute
  • Le Youth - I´m alive (Reminders) / This Never Happened
  • Catnapp - Mess it up (TRUST) / Monkeytown
  • Nikitch & Kuna Maze - Bus de Nuit (Back & Forth) / Tru Thoughts
  • Jon Porras - Flower in Hand (excerpt) (Arroyo) / Thrill Jockey
  • 700 Bliss - Anthology (Nothing to declare) / Hyperdub
  • Kaitlyn Aurelia Smith & Emile Mosseri - Radio Replacement (I could be your Dog/I could be your Moon) / Ghostly International
  • Workforce - Occurs in the Mind (Set & Setting) / Must Make Music
  • Verdance - Southern Thule (Islands) / Loci
  • Tourist - With you (Inside Out) / Monday
  • Moon Panda - Vacationer (What on Earth) / Fierce Panda
  • Kompilace: - :
  • Erik Satie - Avant-dernières pensées: I. Idylle (Snorri Hallgrmsson rmx) (Satie Fragments) / Deutsche Grammphon
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Nicolas Rada - Goliardo (Goliardo EP) / Do Not Sit On The Furniture
  • Jubei - Ithaca ft. DLR (Style & Technique: Volume One EP) / Carbon Music
  • Barsmark - efterraar (hvidt lyser stien Pt. 1 EP) / The Ambient Zone
  • Eli & Fur - Wild Skies (Marsh rmx) (Found in the Wild Remixed EP) / Anjunadeep
  • Wet Leg - Too late now / Domino
  • Lowtopic - Neve / LUKINS
  • Biggabush - This River ft. Jackie Walters (Acid Fly/This River EP) / Tru Thoughts
  • Long Island Sound - Broken Signals (Broken Signals EP) / Signs of Space
  • flica - Communal (Fusion EP) / picorio
  • Glowal - Even (Even/Breathe EP) / Sapiens
  • Carmen Villain - Gestures ft. Arve Henriksen / Smalltown Supersound
  • Ruthven - 123 Days / Paul Institute
  • Hannu Karjalainen - Silkworms / Karaoke Kalk
  • Theo Kottis - Onda (The Mirror EP) / Shall Not Fade
  • Jenny Hval - Jupiter (edit) / 4AD
  • Mass Digital - Someone like you (Viaje de la Vida EP) / All Day I Dream
  • Paradise Cinema - Digital Palm (Extended EP) / Gondwana
  • Connan Mockasin - In Tune (Jassbusters Two EP) / Mexican Summer
  • Foam And Sand - Circle 26 (Tom Ashbrook rmx) (Full Circle Reworks EP) / Trees & Cyborgs
  • Band Of Horses - In Need of Repair / BMG
  • Loew - Strange Loop (Strange Loop EP) / Renaissance
  • Jlin - Embryo (Embryo EP) / Planet Mu
  • Nina Kraviz - This Time (This Time SP) / Nina Kraviz Music
  • Jasper Tygner x Joe Hertz - Equals (Theory I EP) / Shall Not Fade
  • Daedelus & Joshua Idehen - Target (Holy Water over Sons EP) / Albert´s Favourites
  • Barnt - You know what´s gone / Kompakt
  • Requiem - Saturn on the Left (VA: Tonics: Batch 3 EP) / Soulvent
  • LIFE - Friends without Names (radio edit) / Sinnbus
  • Jessy Lanza - Seven 55 ft. Loraine James / !K7
  • Henrik Schwarz - A Third Place (VA: Moodmusic 25 Years, Pt. II EP) / Moodmusic
  • Keep Shelly In Athens - Nothing like them / Athenian Aura
  • Andy Ash - Strictly Pins (TIAWO EP) / Delusions Of Grandeur
  • Laura-Mary Carter - The City we live (Town called Nothing EP) / Laura-Mary Carter
  • Průvan - Yoji (Pozor EP) / Tectonic
  • Scuba - RIP (Talaria EP) / Aus Music
  • flatsound - Last Minute Cycle (Last Minute Cycle EP) / flatsound
  • Josh Wink & Truncate - Be aware (Be aware EP) / Ovum
  • Zed Bias - Just before Dawn ft. G Force (Beijing EP) / Unchained
  • Robin Guthrie - Revue (Riviera EP) / Darla
  • Sultan + Shepard - Indigo (Indigo EP) / Anjunadeep
  • Emika - Broken Pieces ft. Anna Phoebe / Emika Music
  • Odd Nosdam & Rayon - Desert (From Nowhere to North EP) / Morr Music
  • Blutch - Les Sables Blancs / Astropolis
  • Junkie XL - Drive Forward (A Fluff Scam EP) / Last Night On Earth
  • Josin & Ólafur Arnalds - The Bottom Line (Live from Home) / Mercury KX
  • Alba: - :
  • Teen Daze - Interior (Interior) / Cascine
  • Monty - Cinnamon ft. Redeyes (Hit the Lights) / 1985 Music
  • Ian Hawgood & Wil Bolton - Out of Focus (excerpt) (Emerging) / Hidden Vibes
  • The Timewriter - The Way we pray (Kingdom Come) / Plastic City
  • Avision - No Disco (In my Mind) / Ellum Audio
  • IST IST - Fat Cats drown in Milk (The Art of Lying) / Kind Violence
  • Godford - The Hill (I YOU SHE) / Pack
  • Benoit Pioulard - Forgiveness [II] (Bloodless) / Disques d'Honore
  • EERA - Midnight (Speak) / EERA
  • Àbáse - Ela ft. Jesuton (Laroyê) / Osha
  • Jonas Munk - November (Altered Light) / Azure Vista
  • Chloe & Vassilena Serafimova - 52 Hertz (Sequenza) / Lumière Noire
  • Kelly David - Garden of the Forgotten (Illusive) / Spotted Peccary
  • Parcels - Thefear (Day/Night) / Because Music
  • Jens Pauly & Stijn Hüwels - The Leaves will fade (excerpt) (When the Night ends) / VAKNAR/VAAGNER
  • Kompilace: - :
  • Nubya Garcia - Together is a beautiful Placeto be (Nala Sinephro rmx) (Source ⧺ We move) / Concord Jazz
  • Linguistics - Searching for ft. GLXY & Charlie Perry (VA: Shogun Audio presents 2021) / Shogun Audio
reklama
reklama
reklama