Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Stil & Bense - Nocturne (Come at me EP) / Poesie Musik
  • DRS, Duskee & Disrupta - Waiting to go (Waiting to go SP) / Shogun Audio
  • Retromigration - Secret of a Pimp (Secret of a Pimp EP) / Wewillalwaysbealovesong
  • Odd Beholder - Hurt / Sinnbus
  • Christian Löffler - Solo (Solomun rmx) / Kí
  • Tutu Amuse - Cherry Riding / Sonar Kollektiv
  • Tour-Maubourg - Longing for U (Floating on Silence EP) / Noire & Blanche
  • Batavia Collective - Propulsion / R&S
  • Anfisa Letyago - Haze (Haze SP) / N:S:DA
  • Sports Team - Cool it Kid / Island
  • Barry Can´t Swim - Sonder (More Content EP) / Technicolour
  • Sebee - Keeping count ft. Yanga Grenade (Undulations EP) / Kindisch
  • boys be kko - Sheena / Sum Over Histories
  • Caterina Barbieri - Terminal Clock / Light-years
  • Falden - High on Love ft. Renze (High on Love/Never enough EP) / This Never Happened
  • Jitwam - Hey Papi (edit) / Roya
  • Azu Tiwaline - Into the Void (Vesta EP) / I.T.O.
  • O´o - Touche / InFiné
  • B. Fleischmann - Take the Red Pill / Morr Music
  • Adam BFD - I´ve been waiting (Innervisions EP) / Lost Palms
  • niina - Fragile (100 Dollar Bill EP) / TMWRK
  • SLV - Gardens of Anxiety (Letter from Mars EP) / Soma
  • Surusinghe - Go Backstage (Good Girls/Bad Girls EP) / Steel City Dance Discs
  • Night School - Juniper / Graveface
  • Otik - Psyops (Psyops EP) / Solar Body
  • Earth Trax - Swamp (Afloat EP) / Aus Music
  • Sun's Signature - Underwater (Sun's Signature EP) / Partisan
  • Locked Groove & Gacha Bakradze - Variation 3 (3 Variations sur un Thème EP) / Locked Groove
  • Compuphonic - Aquamarine (Aquamarine/Fairfax EP) / Reflections
  • Bakongo - Get off (Iceberg EP) / Hotflush
  • Dam Swindle - Body Control (edit) (Keep on Swindling Pt 1 EP) / Heist
  • Chip Wickham - Cloud 10 / Gondwana
  • Slay - Dis One ft. Chimpo & Sl8r / Hospital
  • Jinje - Dusk (A Brief Utopia EP) / Scene Unseen
  • Santigold - Ain´t ready / Little Jerk
  • DJ Plant Texture - MPC Jam 1 (breaks mix) (MPC Thangs EP) / Ilian Tape
  • Jacques Greene - Relay (Skee Mask rmx) (Relay EP) / LuckyMe
  • Mollono.Bass - Dancer in the Dark (radio edit) / 3000 Grad
  • Dillon - ♥core / BPitch Control
  • Ido Plumes - Been here (Balancing EP) / Livity Sound
  • Hyetal - Andoya (States EP) / Diskotopia
  • Flying Lotus - The Room ft. Devin Tracy (The Room EP) / Warp
  • Marc Brauner & Tender Games - Concrete Jungle (Concrete Jungle EP) / Shall Not Fade
  • Josin & Ólafur Arnalds - We could stay / Mercury KX
  • Brenden - Cuff (Grim Reaper EP) / 1985 Music
  • Braxe & Falcon - Love me (Step by Step EP) / Domino
  • Lambchop - Police Dog Blues / Merge
  • I. Jordan - Always been (edit) (Always been SP) / Ninja Tune
  • DiiV - Corvalis (Sometime/Human/Geist EP) / Captured Tracks
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - Forever / Nice Age
  • Alba: - :
  • Zola Jesus - Fault (Arkhon) / Sacred Bones
  • Day Wave - Heart to rest (Pastlife) / Play It Again Sam
  • Akusmi - Concrescence (Fleeting Future) / Tonal Union
  • Grum - Our Cosmic Unsignificance (Unreality) / Anjunabeats
  • Fyfe & Iskra Strings - Spirographs ft. Kelly Lee Owens (Interiority) / Benvolio
  • Hatis Noit - Himbrimi (Aura) / Erased Tapes
  • Soccer Mommy - Following Eyes (Sometimes, Forever) / Loma Vista
  • dBridge - Wishful sinful (ME) / Exit
  • Ron Trent presents WARM - Cycle of many (What do the Stars say to you) / Night Time Stories
  • Σtella - Who cares (Up and Away) / Sub Pop
  • Lipphead - Nocturnal Omissions (In The Nude) / Young Heavy Soul
  • LSB - Lose Yourself (LSB) / Footnotes
  • Salamanda - Kiddo Caterpillar (Ashbalkum) / Human Pitch
  • Mathias Grassow - Departure (Interstellar Ambience) / Mathias Grassow
  • Kompilace: - :
  • Ishmael Ensemble - Visions of Light (Sandunes rmx) (Versions of Light) / Severn Song
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Robert Babicz - Last Rose (Part 1) (Last Rose EP) / Babiczstyle
  • FLOCKSS - counterfeit (counterfeit EP) / Folded Music
  • Deetron - The Shore (808 mix) (Mind Eclipse EP) / Running Back
  • UTO - Heavy Metal / InFiné
  • Pale Waves - Reasons to live / Dirty Hit
  • Mountain - I´m free ft. Kojo (Hugh Hardie rmx) / Hospital
  • Beacon - Until next Time / Apparent Movement
  • Little Element - TOMORROW / Futuresfuture
  • Awe Kid - Eve (Max Cooper rmx) / Atomnation
  • Adam Port & Alan Dixon - Forms of Love (radio edit) (Forms of Love EP) / Keinemusik
  • Julian Tenembaum - i-i3swd / Schole
  • Kyson - Hi Demons, Bye Demons / B3SCI
  • Zero dB - A Pompo Girou (Autin Ato rmx) / Tru Thoughts
  • Nils Hoffmann - Cranes ft. Natascha Polké (9 Days EP) / Anjunadeep
  • Kadhja Bonet - JGS (Just getting started) / Ninja Tune
  • Niklas Paschburg - Riva / 7k!
  • Pig & Dan - Rock you all Night (Rock you all Night EP) / Crosstown Rebels
  • Yamila - Visions VII (Scanner rmx) (excerpt) / Umor Rex
  • Au Suisse - Savage / City Slang
  • Joseph Ashworth - Carlos (Carlos EP) / Disco Halal
  • Dubfire & Oliver Huntemann - Amor (Devoción mix) (Elements Series V- Amor EP) / Senso Sounds
  • Sister Zo - Ledge (Freak Shift EP) / 3024
  • Dillon - 3core / BPitch Control
  • Zankee Gulati - We are One ft. Amega (We are One EP) / The Soundgarden
  • Dusky - Eros (Interplanetary Criminal rmx) (JOY Remixes EP) / 17 Steps
  • Yotto - Silhouette / Reflections
  • Working Mens Club - Ploys / Heavenly
  • Rone - Ghosts (Daniel Avery rmx) / InFiné
  • Robby East - Gamelan (Fragments/Gamelan EP) / This Never Happened
  • Mall Grab - Times change ft. Novelist & D Double E / Looking For Trouble
  • DJ Pierre - I feel Love ft. Chic Loren (Monkey Safari rmx) (Remixes EP) / Get Physical Music
  • Indian Wells - Four Walls / Mesh
  • Jon Hopkins - Deep in the Glowing Heart (ANNA rmx) / Domino
  • TSHA - Giving up ft. Mafro (Giving up SP) / Ninja Tune
  • Bon-Psy - Ukiyo (radio edit) (Ukiyo SP) / Folded Music
  • Cold Showers - Sliver (Strength in Numbers EP) / Dais
  • Rival Consoles - Echoes / Erased Tapes
  • ASA 808 - Bliss (Bliss EP) / TOYS
  • The Notwist - Al Sur ft. Juana Molina (Elijah Minnelli rmx) (Vertigo Dubs Vol. 2 EP) / Morr Music
  • Luis - Timmy Chalmet ft. Lis Dalton (057 (Schwyn) EP) / AD 93
  • Koreless - Joy Squad (VTSS rmx) (Joy Squad/Shellshock Remixes EP) / Young
  • GoGo Penguin - The Antidote is in the Poison / XXIM
  • Lisa Gerrard & Marcello Dde Francisci - Until we meet again / Atlantic Curve
  • SBTRKT - Bodmin Moor / Save Yourself/AWAL
  • Nils Frahm - Right Right Right / LEITER
  • Alba: - :
  • Foals - Crest of the Wave (Life is Yours) / Warners
  • Perfume Genius - Teeth (Ugly Season) / Matador
  • Sweatson Klank - On the Outskirts where the City (Postcards) / Friends Of Friends
  • Fashion Club - Scrutiny (Scrutiny) / Felte
  • Taylor Deupree - tea (Small Winters) / Puremagnetik
  • Thing - Darkside Dub (Sub low) / Dubthing
  • Prime Vertical - Pink Clouds and no Place to live (Escapist Eschaton) / Ilian Tape
  • Hercules & Love Affair - Who will save us? ft. ANOHNI (In Amber) / Skint/BMG
  • Max Richter - Spring 1 (2022) (The New Four Seasons Vivaldi Recomposed) / Deutsche Grammophone
  • FKJ (French Kiwi Juice) - The Mission (V I N C E N T) / Mom + Pop
  • Andre Bratten - NDKCK (Picture Music) / Smalltown Supersound
  • I Speak Machine - Beat down by Heaven (WAR) / ISM
  • Jeff Mills - Scarlet (Mind Power Mind Control) / Axis
  • Kikagaku Moyo - Gomugomu (Kumoyo Island) / Guruguru Brain
  • Kompilace: - :
  • Freya Arde - Shimmer (VA: String Layers II) / 7k!
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Dim Kelly - Les Feux (Mangrove EP) / All Day I Dream
  • Lil Silva - Another Sketch / Nowhere
  • Bing & Ruth - Nearer (Solo Piano) / 4AD
  • Feiertag - Ho U do it? (Oliver Dollar rmx) / Sonar Kollektiv
  • Adwaith - Wedi Blino / Libertino
  • In:Most - Domino Effect / Soulvent
  • Dosem - All the Love (Time after Time EP) / Anjunadeep
  • Catch92 - Wander (Fthmlss rmx) / Folded Music
  • Sarah Kinsley - Cypress (Cypress EP) / Everybody´s Music
  • Kraak & Smaak - Doing what ft. HIGH HØØPS / Boogie Angst
  • Calibre & Chelou - Dissolve in the Rain / Signature
  • Ruede Hagelstein & Justin Evans - Scirocco (Scirocco EP) / Do Not Sit On The Furniture
  • Brijean - Ooo La La / Ghostly International
  • Florist - Sci-fi Silence / Double Double Whammy
  • Artche - Indigo (Indigo EP) / Bedrock
  • Lhasa Petik - Off the deep End (The deep End EP) / Friends Of Friends
  • niina - Miss me / TMWRK
  • Jesca Hoop - Hatred has a Mother / Memphis Industries
  • AÏA - We are built (We are built SP) / Poesie Musik
  • Carmen Villain - Carmen Villain (Actress rmx) (CV x Actress EP) / Smalltown Supersound
  • LYZZA - Lucky you / Big Dada
  • Jessie Marcella - Untitled 04 (Untitled EP) / Reflections
  • Voiski - Ideodelika (The End of Fiction EP) / Delsin
  • Minru - Light End / Morr Music
  • Kuedo - Sliding through our Fingers / Brainfeeder
  • Fejká - Jubal / Kí
  • Ruby Goon - Cold Wind (Cold Wind/Leech! EP) / Phantasy Sound
  • John Beltran - Em Trancoso (Para Viajeros EP) / Oath
  • Raxon - Cosmic Cure (Cosmic Cure EP) / Truesoul
  • ROJAZ - In the Morning / Here & Now
  • Nation Of Language - Androgynous / Play It Again Sam
  • Jewels - Wish I knew ft. WATEVA & MAGNUS / This Never Happened
  • SNIK - Absence (Hatti Vatti rmx) / Absys
  • Mark Barrott - Chillin´ 4 Work (Travelling Music EP) / RSPX
  • Marley Carroll - Cathedral (edit) (Cathedral SP) / Melanaster
  • Viagra Boys - Punk Rock Loser / YEAR0001
  • Oliver Sim - Romance with a Memory (Midland rmx) / Young
  • Noel - System (Subwave rmx) (VA: REFORMED EP) / DATA
  • Casbah 73 - Let´s invade the Amazon (edit) (Let´s invade the Amazon EP) / Boogie Angst
  • Marc Romboy - Sunburst (Sunburst EP) / Systematic
  • Lane 8 - No Fun ft. Rae Morris / Anjunadeep
  • Gadi Sassoon - Organico (Chaos & Order EP) / A Strangely Isolated Place
  • Deena Abdelwahed & Basile3 - Niacinamide (Free Radicals EP) / InFiné
  • Viggo Dyst - These Knits (These Knits EP) / Shall Not Fade
  • Beth Orton - Weather alive / Partisan
  • Laurent Garnier - Tales from the real World (33T.E.P.S.V. EP02) / Cod3 QR
  • Alba: - :
  • The Range - Violet (Mercury) / Domino
  • Grace Ives - Burn Bridges (Janky Star) / True Panther
  • OLAN - Contra (Contra) / Anjunadeep
  • Poliça - Blood (Madness) / Memphis Industries
  • Kangding Ray - Sage Aqua (ULTRACHROMA) / ara
  • Forgiveness - Lost Fawn (Next Time could be your last Time) / Gondwana
  • Shearwater - Everyone you touch (The Great Awakening) / Polyborus
  • Yann Tiersen - 11 5 18. 25 5 7 21 (11 5 18 2 5 18) / Mute
  • Tristan de Liege - Second Sun ft. Clear Mortifeee (Refractions) / Tristan de Liege
  • S.G. Goodman - Patron Saint of the Dollar Store (Teeth Marks) / Verve Forecast
  • Natalie Evans - Colours fade (Movements) / Small Pond
  • Taylor Deupree - Twirl (Harbor) / LAAPS
  • Jimi Tenor - Jazznouveau (Multiversum) / Bureau B
  • ABUNAI - Deep Sea Baby ft. Kissingpractice (Chrysalis) / Tartelet
  • Casino Times - Tweak (A Change in Motion) / Omena
  • Field Works - Station 1 (Stations) / Temporary Residence Ltd
  • Kompilace: - :
  • Ben Böhmer - Begin again (MEUTE rmx) (Begin again Remixed) / Anjunadeep
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Underworld - Juanita 2022 (Juanita 2022 EP) / UMC
  • José González - Swing (Solomun rmx) / City Slang
  • Soccer Mommy - Bones / Loma Vista
  • Kornél Kovács - Nordic Rave 4.5 (KK Remixes EP) / Studio Barnhus
  • MELONYX - Energy (Zero T rmx) (Energy EP) / Tru Thoughts
  • Polo - Utopía (Swim back Home EP) / The Soundgarden
  • Jasmine Myra - New Beginnings / Gondwana
  • Chloé & Vassilena Serafimova - The Dawn (Sequenza Version) (Pional rmx) / Lumière Noire
  • Lutalo - For now / Da Hares
  • Lipphead (Eliot Lipp+Blockhead) - Don´t worry be horny / Young Heavy Souls
  • Mitekiss - Flep VIP ft. Manga Saint Hilare (Flep VIP/FromU EP) / Hospital
  • Rob Hansen - Pendul / Karaoke Kalk
  • boerd - Stay ft. Stella Explorer / Reflections
  • Camea - Feel you ft. Saskia Krause (Speicher 122 EP) / Kompakt Extra
  • Pépe - Sunup Swale (Kamo Eagle EP) / Young Ethics
  • Mike Lazarev - If I could be your Tears / Slowcraft
  • Isaac Birituro & The Rail Abandon - Senye ft. Wiyaala / Wah Wah 45s
  • CFCF - Sunrise Blue / BGM Solutions
  • Spada - Cold Water (North Sea/Cold Water EP) / This Never Happened
  • beabadoobee - Lovesong / Dirty Hit
  • Fort Romeau - Spotlights (Soela rmx) / Ghostly International
  • Braxton - The River (Spacetime EP) / Anjunadeep
  • Matthew Bourne - Jane (Irrealis EP) / Leaf Label
  • Acid Klaus - Party sized away Day ft. Maria Uzor (edit) / Zen F.C.
  • David Jackson - Guinness Italo (Guiness Italo EP) / Frank Music
  • Grace Ives - Angel of Business / True Panther
  • Metrodome - Every Time (Manchester Since 1994 EP) / 1985 Music
  • Black Loops - The People (These Changes EP) / Freerange
  • Miljon - What does it take (Kornel Kovacs remix) / Studio Barnhus
  • Yeah Yeah Yeahs - Spitting off the Edge of the World ft. Perfume Genius / Secretly Canadian
  • Jon Gurd - Emergence (Joseph Ashworth rmx) / Anjunadeep
  • Jitwam - Confidence / Roya
  • James Organ - Ritual ft. Georgia Cécile (The High EP) / Get Physical Music
  • flipturn - Brooklyn Baby (Halfway/Brooklyn Baby EP) / flipturn
  • VTSS - Make you scream / Ninja Tune
  • Marconi Union - Mossfield (Versions EP) / Just Music
  • Argia - Backgammon (Backgammon EP) / Atomnation
  • Erland Cooper - Music for Growing Flowers Pt. 1 (Music for Growing Flowers EP) / Mercury KX
  • Ron Flatter - Jantero (Poseidon EP) / Traum Schallplatten
  • Braxe + Falcon - Elevation ft. Sunni Colón / Domino
  • Purity Ring - Watersong (Graves EP) / The Fellowship
  • Sascha Funke - FEZ (QAM EP) / Running Back
  • Hovvdy - Everything (Billboard for my Feelings EP) / Grand Jury
  • Murdock - Come together ft. Pat Fulgoni / Label Liquicity
  • Wet - Tell me why / Secretly Canadian
  • Nox Vahn - And the Sky opened (Lullaby/And the Sky opened EP) / Anjunadeep
  • Alba: - :
  • Wordcolour - Nonet (The Trees were buzzing, and the Grass) / Houndstooth
  • iamamiwhoami - Flying or Falling (Be here soon (To whom it may concern.
  • Grafix - Synchronic (Half Life) / Hospital
  • Warmth - Burning Moon (The Night) / Archives
  • Sofie Birch - Humidity ft. Nana Pi (Holotropica) / interCourse
  • µ-Ziq - Elka´s Song (Magic Pony Ride) / Planet Mu
  • Matmos - Flight to Sodom/Lot do Salo (Regards/Uklony Dla Boguslaw Schaeffer) / Thrill Jockey
  • Five Seasons - Bathing in Flowers (Bloom) / Lemongrassmusic
  • Weird Nightmare - Darkroom (Weird Nightmare) / Sub Pop
  • Mako - The Both of us (Death of a Romantic) / Samurai Music
  • Melchior Sultana - Mirage (Self Reflection) / Oath
  • Tess Parks - Brexit at Tiffany's (And those who were seen dancing) / Fuzz Club
  • Okada - Exile (excerpt) (Fragility) / n5MD
  • Cola - So excited (Deep in View) / Rough Trade/Fire Talk
  • Kompilace: - :
  • Bent - Comin´ back (radio edit) (Best of) / Godlike & Electric
  • ISAN - Telia (Demonstration Tapes) / Morr Music
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Mitch Oliver - Alpine ft. Myre (Sea to Sky EP) / Kindisch
  • OLAN - Ultraviolet ft. Zeal / Anjunadeep
  • Grace Ives - Angel of Business / True Panther
  • Javeon & DJ Marky - All 4 U / Shogun Audio
  • Julia Andersson - Nostalgi / Moderna
  • Emancipator & Murge - Sea to Sky (il:lo rmx) / Loci
  • Arp - New Pleasures / Mexican Summer
  • Svaneborg Kardyb - Terrassedør (Orbit/Terrassedør EP) / Gondwana
  • Literatura & Ian Ludwig - Invisible / Poesie Musik
  • Day Wave - Loner / Play It Again Sam
  • FYI Chris - Things to do (Unreal Nausea EP) / Black Acre
  • Sam Redmore - Tears (Scrimshire rmx) / Jalapeno
  • Equipe de Foot - Quatre-Vingt-Quatorze / Yapeno
  • Nicky Elisabeth - Sun (Fading/Sun EP) / Anjunadeep
  • Miljon - Can I see you Tonight (Young Marco rmx) / Studio Barnhus
  • Mercy System - Recognise (Recognise EP) / Voitax
  • Akusmi - Divine Moments of Truth (radio edit) / Tonal Union
  • Daphni - Cherry / Jialong
  • MISZCZYK - In the Dark ft. Laetitia Sadier / We Are Time
  • spill tab - Splinter / Arista
  • Degs - Still messed up (Still messed up SP) / Hospital
  • Stealing Sheep - Never gonna live up / Both Sides
  • O´O - Spin (Spin EP) / InFiné
  • Wilted Woman - Glossy Center (Glossy Center EP) / Phantasy Sound
  • Mush - Northern Safari / Memphis Industries
  • Bonfante - Aldeapolis (Mollono.Bass rmx) (radio edit) / 3000Grad
  • rRoxymore - Midnight Shift (I wanted more EP) / Aus Music
  • Mt. Wolf - Baja ft. Henry Green / Akira
  • Solomun - Ocean ft. Jamie Foxx (DJ Koze rmx) (Nobody is not Loved Remixes, Pt. 2 EP) / NINL
  • Tutu Amuse - Crucifix / Sonar Kollektiv
  • The KVB - Unbound (Moa Moa rmx) (Unity Remixes EP) / Invada
  • Lost In City - Streets (VA: Reflections 01 EP) / Reflections
  • Helsloot - Let´s pretend (Saint Evo rmx) (Let´s pretend Remixes EP) / Get Physical Music
  • SOHN - Figureskating, Neusiedlersee / 4AD
  • Szun Waves - New Universe / Leaf Label
  • Sylvan Esso - Sunburn / Loma Vista
  • Warung - Division (Return to a Place called Heaven EP) / Anjunadeep
  • Interpol - Fables / Matador
  • Askel & Elere x Unglued - Off-angle ft. PAV4N (Off-angle EP) / Soulvent
  • Tribal Brothers - Pepper (Formation EP) / Livity Sound
  • Markus Acher - Like a Plane (Like a Plane EP) / Morr Music
  • Session Victim - Orbits of Dust (Basic Instinct EP) / Rhythm Section
  • Zola Jesus - The Fall / Sacred Bones
  • DJ Seinfeld - Lost Island (Lost Island SP) / Ninja Tune
  • FKJ & Toro Y Moi - A Moment of Mystery / Mom+Pop
  • LAUNDER - Become ft. Soko / Ghostly International
  • Duncan Forbes - The next Step (Duncan Forbes rmx) (49North EP6 EP) / 49North]
  • Stella Donnelly - Lungs / Secretly Canadian
  • Gold Panda - I´ve felt better (than I do now) / City Slang
  • Forma - In Control (In Control EP) / Anjunadeep
  • Foals - 2001 / ADA/Warners
  • Bakongo + Scuba - Over again / Hotflush
  • Alba: - :
  • Tosca - Gentleman (Osam) / !K7
  • WhoMadeWho - Silence & Secrets (UUUU) / Embassy One
  • James Blake - 3rd Soundscape (WInd down) / Republic
  • Blomfelt & Narby - Barbara just left (Peter, Barbara, Beth & Friends) / Atomnation
  • Just Mustard - I am you (Heart under) / Partisan
  • HAAi - Biggest Mood ever (Baby, we´re ascending) / Mute
  • Le Youth - I´m alive (Reminders) / This Never Happened
  • Catnapp - Mess it up (TRUST) / Monkeytown
  • Nikitch & Kuna Maze - Bus de Nuit (Back & Forth) / Tru Thoughts
  • Jon Porras - Flower in Hand (excerpt) (Arroyo) / Thrill Jockey
  • 700 Bliss - Anthology (Nothing to declare) / Hyperdub
  • Kaitlyn Aurelia Smith & Emile Mosseri - Radio Replacement (I could be your Dog/I could be your Moon) / Ghostly International
  • Workforce - Occurs in the Mind (Set & Setting) / Must Make Music
  • Verdance - Southern Thule (Islands) / Loci
  • Tourist - With you (Inside Out) / Monday
  • Moon Panda - Vacationer (What on Earth) / Fierce Panda
  • Kompilace: - :
  • Erik Satie - Avant-dernières pensées: I. Idylle (Snorri Hallgrmsson rmx) (Satie Fragments) / Deutsche Grammphon
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Ezequiel Arias - Arcadia (Magic Fields 2 EP) / Sudbeat
  • Marconi Union - Breaking Point (edit) (Breaking Point SP) / Just Music
  • Anchorsong - Common Ground (Hemai rmx) (Common Ground EP) / Tru Thoughts
  • Dekker - Do it all again / Useful Fiction
  • Dogger & Mindstate - Wake you up ft. DRS / Shogun Audio
  • Almeeva - Ever out Weatherall (To all my Friends EP) / Baciami Disques
  • Ego Ella May - YoYo (FIELDNOTES EP) / Ego Ella May
  • Otik - Soulo / 3024
  • Henrik Lindstrand - Hallonlanet (Manu Delago rmx) (Reimagined EP) / One Little Independent
  • Arovane - Ephemen / 12k
  • Fasme - Home (Home EP) / Feel My Bicep
  • Penelope Isles - Terrified / Bella Union
  • Soul Of Hex - Say it again (Pharaoh Machine EP) / Delusions Of Grandeur
  • Blue States - Warning Signs (edit) / Memphis Industries
  • DJ Marky - Changing Moods ft. Lorna King / Innerground
  • Labelle - Éclat / InFiné
  • Moonchild - Too good / Tru Thoughts
  • dj poolboi - Yesterday (Rarities Vol. 2 EP) / Shall Not Fade
  • Alan Fitzpatrick - A Call out for Love (A Call out for Love EP) / Anjunadeep
  • Instra:mental & dBridge - Seren´s Theme (What we got/Seren´s Theme EP) / CNVX
  • Doorly & Hauswerks - Baby Blues (Tribal Misfits EP) / Get Physical Music
  • Will Samson & Message To Bears - Laika / Human Chorus
  • Philipp Wolf - Illumi / Poesie Musik
  • Sassy 009 - Mystery Boy / Luft
  • Holy Other - Groundless / Holy Other
  • yeule - Don´t be so hard on your own Beauty / Bayonet
  • LUXXURY - Just like it was before ft. Jill Lamoureux / Boogie Angst
  • Mex - Hive Mind (Hive Mind EP) / Trapez
  • TOPS - Waiting / Musique TOPS
  • Beneath - Legs Eleven (Numbers Talk EP) / Livity Sound
  • Daedelus & Joshua Idehen - Haunted ft. Katie Dove Dixon / Albert´s Favourites
  • Sam Goku - Fishers Theme (East Dimensional Remixes EP) / Atomnation
  • The Milk - Colours (Scrimshire rmx - edit) / Wah Wah 45s
  • Mind Against - Harp (Reveries EP) / Maeve
  • Om Unit - Subway Track (Flux EP) / Om Unit
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - Into the Light (The Distance EP) / Nice Age
  • BOKKA - Blood Moon / Play It Again Sam
  • µ-Ziq & Mrs Jynx - Philip Steak / Planet µ
  • Monty & Visages - Vibin / 1985 Music
  • Pig&Dan - Aptitude (Aptitude EP) / Break New Soil
  • WheelUP - Raised Vibrations ft. Brint Story (Yadava rmx) (Raised Vibrations EP) / Tru Thoughts
  • Ólafur Arnalds - Epilogue (The Invisible EP) / Mercury KX
  • Kalipo - Cashmere (Happy Little Accidents, Pt. 2 EP) / Kí
  • Portico Quartet - A.O.E. / Gondwana
  • Alba: - :
  • Lone - Akoya (Always inside your Head) / Greco-Roman
  • Nightmares On Wax - Own me ft. Haile Supreme (Shout out! To Freedom) / Warp
  • Lotic - Always you (Water) / Houndstooth
  • Maya Jane Coles - Monday Mood (Night Creature) / I/AM/ME
  • Bedouine - Easy (Waysides) / The Orchard
  • Qrion - Waterfalls (I hope it lasts forever) / Anjunadeep
  • Marissa Nadler - Turned into Air (The Path of the Clouds) / Sacred Bones/Bella Union
  • Bremer/McCoy - Gratitude (Natten) / Luaka Bop
  • Soley - Desert (Mother Melancholia) / lovittrecords
  • Kaelan Mikla - Örlögin (Undir Köldum Norðurljósum) / Arfoffact
  • Wet - Bound ft. Blood Orange (Letter Blue) / Columbia
  • Serena Gabriel ft. Steve Roach - From the Sea (excerpt) (Seeing inside) / Projekt
  • Eivind Aarset - Outbound (Phantasmagoria or a different Kind of Journey) / Jazzland
  • Joel St. Julien - Morning Light (EMPATHY) / Land And Sea
  • Black Marble - Bodies (Fast Idol) / Sacred Bones
  • Leonie Pernet - 21h les Details (H24 OST) / InFiné
  • Cid Rim - Get up (Songs of Vienna) / LuckyMe
  • Kompilace:
  • Mary Lattimore - Polly of the Circus (Collected Pieces II) / Ghostly International
reklama
reklama
reklama