Cluster

Připravují Mike.H Not_me

každou lichou sobotu od 20:00 do 22:00

Záznamy

O Pořadu

Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Žánrově se Cluster opírá o večírky Seed a Mosaik, na kterých se dvojice podílí. Inspiruje se v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy za každou cenu. Za dobu svojí existence relace přivítala také množství zahraničních hostů jako Regis, Fairmont, Benedikt Frey, Khidja či DRVG CVLTVRE.

Záznamy vysílání se od nového roku přesouvají z mixcloudu na soundcloud: https://soundcloud.com/cluster-radio1

Prvních 199 dílů naleznete na mixcloudu: https://www.mixcloud.com/Cluster_Radio1/

https://soundcloud.com/mikeh
https://soundcloud.com/not-me

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lerosa - Who Can You Trust
  • YNV - Obsidian Path
  • Ron Trent - Admira
  • Marshall Watson
  • River Yarra - 2D Electric Mushroom
  • Lary Quest - Venus Girdle (Joe Morriss Ambient Dawn Mix)
  • Leonid - Mind Control
  • Far East Flight - Revaz (Ajo´s Cosmic Culture Mix)
  • Zillas On Acid - Cracked Fish Tank
  • Dannie Fade - 16 Channel Car (Tassilo Vanhoefen)
  • Stylic - Frontera Industriale
  • Hardwa Bros. - Laser
  • Scape One - Uniform Continuity (Lipschitz)
  • 21 - 22
  • Mark Barrott - Travelling Music
  • Ame - And End
  • Joe Morris - Spirit Walker (Bliss Inc. Remix)
  • Fretwell - Silky Dirty
  • Brahma - Even Flow
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Recoil - The Sermon
  • Zru Vogue - Illuminating Zru
  • rRoxymore - Last Day Last Dance
  • Well Being - Moon Valley (Akasha System Rebuild)
  • Pieter Kock - Savage
  • Speed Painters - Decided
  • Hal Incandenza - Ceremony
  • Canibal Coconuts - Tenochtitlan (Steady State Remix)
  • Golden Axe - Sands
  • Anatolian Weapons - The Jungle Track (Bunzinelli Remix)
  • Black Light Smoke - Perfecto
  • Richard Sen - Smoke and Mirrors
  • Black Spuma - Presidential
  • 21 - 22
  • Pional - The Onset
  • Perel - Kill The System
  • Javier Busto, Lusca, Lankaster - Dichotomy (JG Outsider Remix)
  • Interstellar Funk - Psycho Panner
  • Chloé (Thévenin) - Night Rider (Roman Flügel Remix)
  • Rico Casazza - Purplewave (No Moon Remix)
  • Magnus Asberg - Where Is The Link?
  • Moodswings - Time Warp
  • Ricardo Tobar - Crystal Sun
  • Myrddin - Disconaut (James Rod Remix)
  • Roza Terenzi - Yo-Yo
  • INIT - Holes In My CV
  • Lord Stellar - Glossy Cities
  • Cosmic Sandwich - Dusted
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Jessica Saves - Orbital
  • Production Unit Xero - Element
  • Blue Planet Corporation - The Fall Of Aquaquest
  • Ahata - Electricity
  • Duncan Gray - Tank Engine
  • RVDS - Dance Of The Plutos
  • Tapan - Way (Mr TC Rmx)
  • Pako & Frederik - Timeflex
  • Montessori, Gael Gael - Street Dynamite
  • June - Window Of Time
  • Zillas On Acid - A Wonderful Time in a Terrible Club (Fantastic Twins Remix)
  • Ruksby - Anesthesia (Orchid Remix)
  • Longhair - Planets & Orbits
  • L.B. Dub Corp - LBEES Jam
  • 21 - 22
  • Justin Robertson’s Deadstock 33s - Dark Lover feat Former Lover
  • Rico Casazza - Purplewave (No Moon Remix)
  • Umvral - Veneno Para Las Hadas (Parallel Remix)
  • Bunzinelli - Godspeed
  • Niklas Wandt - I Wandt To Believe
  • Jon2 - Escape Velocity (Jason Peters Hypno Mix)
  • Anfisa Letyago - Nisida (Anfisa Letyago Remix)
  • Irresistible Force - Medley#2
  • Dawl - Axis
  • Fever - Running Late
  • Tracklist
  • Jonas Reinhardt - Wretched Orchestra of Armistice
  • Full Circle - Standing Horizontal
  • June - The Ivory Tower
  • Kabal - Exiting The Vampire Castle
  • Chymere FM - Tableau D'Yvette
  • Soulwax - Conditions of a Shared Belief
  • Cherrystones - Silk Maker
  • Inigo Vontier - Limbo
  • Alexis Le Fan - No Gas
  • Waffles - Computer
  • Alexis Le Tan - On a Journey
  • ROTCIV - Whipped
  • Future Sound of Antwerp - Valium
  • Linja - Iced Peaks pt2
  • Sid Le Rock - Muskie Lung
  • Sneaker - The Flow
  • ALTC - Our Commitment Flag
  • Alex Burkat & Zillas On Acid - The Leisure Hive
  • Sworn Virgins - Slide Little Monster
  • Idjut Boys - Schlagstock
  • Timothy J Fairplay - The Source Of This Energy
  • Mattheis - Klnroe
  • Avus - Starring Into One Eye (Wesley Matsell Remix)
  • Radiant Aura Faculty - Outer Mind Experience
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Etienne Jaumet & Fabrizio Rat - Rive Opposte
  • Black Merlin - The Mohican Trance Leopard
  • Jeku - Cirrostratus
  • ALTC - Long Marches
  • Gazeebo - Dancing In Orbit
  • Anatolian Weapons - A Strange Light (Frank Butters Remix)
  • Statues - Lele (Statues Rework)
  • Sueno Latino - Luxuria (Enzo Elia No Stress Edit)
  • Zomby - Tarantula
  • Interstellar Funk - The Helium Queen
  • Vaghe Stelle - Ciclo 5
  • JMII - Tobias' Burger
  • Javi Redondo - 4 Hundred Miles
  • Bass Clef - Stenaline Metranil Solar Flare (Peverelist remix)
  • Cole Baby - Hoo Hah (Fernanda Arrau Remix)
  • 21 - 22
  • L.U.C.A. - Stella Parte II (Rotla Version)
  • Nick Warren - Falling In (Red Axes Remix)
  • Rebolledo - Answers Come After The Horizon
  • Stainboy - Sparks (Pional Remix)
  • Matthys - Escaliers (Wesley Matsell Remix)
  • Professor Genius - Across The Spree
  • Chris & Cosey - Fantastique
  • Perel & Marie Davidson - Jesus Was an Alien (Club Edit Instrumental)
  • Low Manuel - Lm In The Space
  • Gabe Gurnsey - To Love a Sea On Fire
  • Von Spar - Hybolt (Prins Thomas 213 Miks)
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Milio - Vibrations
  • Peace Together - Be Still (Sabres Of Paradise Remix)
  • Cosmo Vitelli feat Fantastic Twins - A Brand New City (Alternate Version)
  • Juan Ramos - Cuko
  • Trans-4M - Butterflies
  • Tamburi Neri & Hiroko - L´Porte d´incanto
  • Varuna - Euphoria
  • Sons Of Slough - Much More Spark (Much More Rudeness)
  • Monk Ernie - Invisible Pink (Uriah Klapter 'Enter The Suss' Mix)
  • The Backwoods - Breakthrough
  • Jack Pattern - Ufundab (Wax Stag Remix)
  • Dino Lenny - Love In London (Dionigi Remix)
  • Dwaalgast feat. Shari Klein - Fruit (Luca dell'Orso remix)
  • Black Flamingo Disco Driver & Marzian - Arp Battery (Acid Dream Mix)
  • 21 - 22
  • Khidja & Balabas - Komagome
  • People Plus - Work It Out
  • Brassica - Organ Harvester
  • Sander Kleinenberg - Storm
  • Boomshanka - Do What You Wanna Do (Snake Dub)
  • Marris - Knowledge & Happiness
  • Francesco Farfa & Joy Kitikonti - Beat Control (Siena Mix II)
  • Absolute Zero - Frozen (Speedcity Electro Mix)
  • ATOI Seattle - Integratron (ATOI SF Remix)
  • Alpha Tracks - Golden Shot (Omformer 'Energy Cycle' Mix)
  • Repulsive Force - Forbidden World (Mikkel Rev Remix)
reklama
reklama
reklama