Pořady radia 1

Naposledy odvysílané

Jazz a Fusion hodinka
Daniel Vojtíšek

Po  23.00–23.59

Hudba za dobrou práci
Strýček Míša

Po  21.00–22.00

Ešus
Strýček Míša

Po  20.00–21.00

Inclubátor
Petr Korál & Karel Kropáček & Antonín Kocábek & Bohouš Němec

Po  22.00–23.00

CD Nonstop
Josef Sedloň

Po, Út, St, Čt, Pá  19.00–20.00

Populární

Vysílač

Čt  18.00–19.00

ZÚČTOVÁNÍ S ROKEM 2023
Wlado del Rey & Vojtěch Tkáč & Jana Kománková

 –

Zátiší
Jeroným Janíček & Ondřej Formánek & Aleš Vojíř

St  21.00–22.00

Velká Sedma
Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

So  09.00–11.00

Reflektor
Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

St  20.00–21.00

Novinky na alternativní scéně
Josef Sedloň

Ne  20.00–23.59

Hitparáda Radia 1
Jerry Žák

Ne  09.00–11.00

Odvážné palce
Iveta Nebesařová

Čt  18.00–19.00

Všechny pořady

13 syrových
Vojtěch Staněk & Petr Vrba

St  00.00–02.00

A.M.180
Štěpán Bolf & Jakub Hošek

Čt  22.00–23.59

Arterego
Arleta & Tereza

St  22.00–23.59

Black Tracks
Frankie Goes To Punkywood & Pionýr slepých uliček

 –

Breakbeat Conference
Saku & Kaplick

Ne  18.00–20.00

Bruk Out
Irie Memba & J.B. Roccaflex

Pá  22.00–23.59

Buzz
Jana Kománková & SNPRK

So  20.00–22.00

CD Nonstop
Josef Sedloň

Po, Út, St, Čt, Pá  19.00–20.00

Cluster
Mike.H & Not_me

So  20.00–22.00

Den s coververzemi

 –

DEN S FILMOVOU HUDBOU

 –

DEN S HUDEBNÍKY 2023

 –

Den s přírodou

 –

Den s Ukrajinou

 –

Domácí divočina

 –

Electronic Tuesday
Jan Kruml

Út  23.00–23.59

Estereo
Martin Mikuláš & Ultrafino

Út  18.00–19.00

Ešus
Strýček Míša

Po  20.00–21.00

Fluffy Clouds
Myclick & DIOM

Ne  15.00–18.00

Frankův divokej rok
František Převorovský & Josef Hradilek

 –

Global Amigos
Chong X

So  00.00–02.00

High Fidelity
Tim Otis & Jon Kennedy

Pá  20.00–22.00

Hitparáda Radia 1
Jerry Žák

Ne  09.00–11.00

Hledání ztraceného Radia 1

 –

Hudba za dobrou práci
Strýček Míša

Po  21.00–22.00

Inclubátor
Petr Korál & Karel Kropáček & Antonín Kocábek & Bohouš Němec

Po  22.00–23.00

Intro
Josef Sedloň

Po  01.00–02.30

Jackpot
Tomáš Novotný

St  18.00–19.00

Jazz a Fusion hodinka
Daniel Vojtíšek

Po  23.00–23.59

Kardiostimulátor
Petr Ferenc

Út  00.00–02.00

Knižní servis
Jiří Růžička

Pá  18.00–18.10

Královny
Miss Petty

 –

Kulturní servis

 –

Meaningless Leaning Mess
Václav Adam

St  00.00–02.00

Mixtales
NCOL

 –

Nová hudba na Radiu 1

So  17.00–20.00

Novinky na alternativní scéně
Josef Sedloň

Ne  20.00–23.59

NSFW
DeFutaMadre

So  00.00–01.00

Odvážné palce
Iveta Nebesařová

Čt  18.00–19.00

PŘÍMÝ PŘENOS Z UNITED ISLANDS OF PRAGUE
Wlado del Rey & Vojtěch Tkáč & Julia Yurchuk & Zdeněk Lichnovský & Jan Marek

 –

Radio 1 On Stage

Út  22.00–23.59

Reflektor
Vojtěch Tkáč & Zdeněk Lichnovský

St  20.00–21.00

Reggae Klub
DJ Kaya

Pá  22.00–23.59

Salad Daze
Jakub Šponer & Pavel Vít

St  18.00–19.00

Seance
Josef Sedloň

Po  02.30–03.30

Šejkr
Michal Pařízek

Pá  20.00–22.00

Shadowbox
Rudeboy & 2K & M4Y4

Ne  18.00–20.00

SKONCOVÁNÍ S ROKEM 2023! TROUFÁM SI TVRDIT...
WAGHiSS

 –

Sleepclubbing
Jana Kománková & Petr Soukup

Čt  22.00–23.59

SOUNDBOMB
Double J & Milan Bartoušek

St  22.00–23.59

Soundtrackování
Iveta Nebesařová

Po  18.00–19.00

Staré poledne
Tomáš Vydra

So  11.00–13.00

Teplý proud
Radek Horáček

Po  22.00–23.59

The Work Out
Tuco & C. Monts

So  22.00–23.59

Třicetileté okénko Radia 1

 –

Unizone
Ancestral Vision & Notsureyet

Út  22.00–23.00

Vektor
Ginger

 –

Velká Sedma
Zdeněk Neusar & Antonín Kocábek & Dan Šabík

So  09.00–11.00

Vintage Cool
Tea Jay Ivo

Pá  18.10–19.00

VŠECHNY HUDBY SVĚTA ( V. H. S. )
DJ GADJO.CZ & Filip Týc

Ne  11.00–12.00

Vysílač

Čt  18.00–19.00

Zátiší
Jeroným Janíček & Ondřej Formánek & Aleš Vojíř

St  21.00–22.00

ZÚČTOVÁNÍ S ROKEM 2023
Wlado del Rey & Vojtěch Tkáč & Jana Kománková

 –
reklama