Článek Soutěž

MYSTIC SK8 CUP 2024 PŘEDSTAVÍ THE BEATNUTS

Mystic Sk8 Cup 2024 – špičkový skateboarding i legendární The Beatnuts

28. 6. – 30. 6. 2024
Praha, Štvanice – skatepark

Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup

Mystic skatepark na pražském ostrově Štvanice bude hostit ve dnech 28. – 30. června tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu. Na 29. ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se sjede více než 180 zahraničních a domácích závodníků z přibližně dvaceti zemí. Ti zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o body do hodnocení světového poháru a celkovou dotaci 30.000 USD. I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding.

Díky zastřešenému skateparku se závody pojedou za každého počasí. Kryté jsou též tribuny, které pojmou až 1.500 sedících návštěvníků. Závody budou též přenášeny na velkou obrazovku v přilehlé Relax zóně, kde se mimo jiné budou prezentovat různé novinky ze světa skateboardingu, dále zde budou probíhat workshopy a další aktivity pro malé i velké.

Na závody naváže každý den večerní program s kapelami a dýdžeji. V pátek vystoupí americká hip-hopová kapela The Beatnuts, která už přes 30 let patří k tomu nejlepšímu, co vzešlo z newyorské scény. Jejich hity jako Watch Out Now, No Escapin’ This nebo Off The Books patří rozhodně k těm nesmrtelným. Jako support vystoupí domácí Blind Definition.
Sobotní porci kvalitního kytarovek obstarají punkrockoví Rabies a Wayward Caines. Po nedělním vyhlášení výsledků se dostanou k mikrofonům PSH a jejich hosté.

Třídenní vstupenky zakoupíte na www.goout.net. V předprodeji jsou též vstupenky pouze na jednotlivé koncerty.
Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Více informací najdete na www.mysticsk8cup.cz

Soutěž

V pátek 14. a 21.6. a pondělí 24.6. můžete soutěžit o dvě třídenní vstupenky na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama