Článek Rozhovor

MISS PETTY POKŘTÍ V AKROPOLI NOVÉ EP

Miss Petty v rámci hudební série PULZ pokřtí 2. července nové EP v Paláci Akropolis

Aktuální sound, bourání žánrů a pop bez předsudků. Nejen to v sobě propojuje nová koncertní série PULZ v Paláci Akropolis. Klubovou sezónu zakončí a křtem čerstvého EP léto odstartuje v sobotu 2. července Miss Petty s přáteli. Večer zahájí rapperka Playstation Princess a o afterparty se postarají členové kolektivu Future jiskří Toyota Vangelis, liiterbin a Nevinnost

Miss Petty

I pop může být underground. Dokazuje to jedinečná Miss Petty, královna českého hyperpopu. Třpytkami se lesknoucí dragqueen na sebe pořádně upozornila loni, jenom rok jí stačil k tomu, aby se stala fenoménem i miláčkem některých hudebních kritiků. Nikdo jiný v historii tuzemské hudební scény totiž v jeden rok nebodoval v televizní talentové soutěži a zároveň nezískal nominaci na cenu Vinyla v kategorii Objev. Má za sebou spolupráce s předními producenty experimentální elektroniky a na pódiu jednou doplnila britskou superstar Charli XCX. A přitom je teprve na úplném začátku. Na pódiu Paláce Akropolis po boku svých přátel pokřtí nové EP.

https://www.youtube.com/c/MissPettyCZ

Playstation Princess

Večer zahájí mladá rapperka PlaystationPrincess, kterou do role předskokanky pasovala sama královna Miss Petty. Dlouhé vlasy, spousta tetování a ještě víc růžové barvy. Ve spojení s rapovými texty aestetikou nultých let vzniká mix, kterým PlaystationPrincess se svou crew zaujala třeba během vystoupení v rámci Žižkovské noci. Tentokrát to ale bude mnohem větší. Playstation Princess navíc doplní rapový talent it.used.to, kterého ve tvorbě ovlivnili umělci jako Lil Peep a Kurt Cobain. Připravte se na aristokratický odpal.

https://youtube.com/channel/UC-JYCqnJh8ZOTSVwFmTEC-A

Toyota Vangelis, litterbin, Nevinnost

O hutnou afterparty se postarají členové žhavého kolektivu Future jiskří. Není to tak dávno, co na sebe Miss Petty upozornila právě ve společném singlu Jinak to nejde ve spolupráci s mladými producenty Toyota Vangelis a litterbin. Večer v Paláci Akropolis by nebyl kompletní, kdyby se právě oni dva neobjevili. Společně s producentkou jménem Nevinnost proto ovládnou Malou scénu.

Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.

VSTUPENKY: https://goout.net/…/pulz-miss-petty+playstation…/tqum/

Rozhovor

1.7.2022 14:00

O akci si budeme povídat v pátek 1. července ve 14 hodin.

reklama
reklama
reklama