Článek

KID KAPICHI ZAHRAJÍ VE FUTURU

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion present

Kid Kapichi / UK

support: Snayx27. 4. 2024, doors 19:00Futurum Music Bar, Praha

Vstupenky jsou v prodeji za 440 Kč + poplatky na webu Futura a GoOut.cz. Vstupenky na místě za 540 Kč. Vstupenky online: https://futurum.musicbar.cz/program/kid-kapichi-uk-2/.

KID KAPICHI CHYSTAJÍ NOVOU DESKU A NÁVRAT DO PRAHY

Power-punková čtveřice z anglického Hastingsu si pro své fanoušky na letošek připravila nové album a k němu i tour. Na seznamu plánovaných měst nechybí ani Praha, konkrétně Futurum Music Bar, kde to Kid Kapichi rozjedou 27. dubna. Po roce tak bude opět možnost zažít, jak se klub otřásá v základech! Minule to byl randál, s novou deskou bude určitě ještě větší, tak si ho nenechte ujít! Vstupenky jsou v prodeji za 440 Kč + poplatky na webu Futura a GoOut.cz: https://futurum.musicbar.cz/program/kid-kapichi-uk-2/.

Alternativní rock-punková kapela Kid Kapichi vrazila na scénu v roce 2014 a od té doby je k nezastavení. Tihle kluci nedělají nic na půl plynu, naopak! Do všeho dávají maximum energie, jejich loňský koncert v pražském Futuru byl skvělou ukázkou toho, že muzika, která vybízí k aktivismu, má na světě stále svoje místo. Kid Kapichi chtějí upozorňovat na problémy ve společnosti a nejsou lhostejní vůči tomu, co se děje. A je to dobře. Kdo jiný než novodobí pankáči by měl být slyšet.

V nadcházejícím roce budou Kid Kapichi slyšet během tour k nové desce. Ta se jmeuje There Goes The Neighbourhood, má celkem 11 tracků a vyšla 15. března. Fanoušci tak mají dostatek času naposlouchat si desku před dubnovým koncertem.

Jako první poslali Kid Kapichi ven singl s názvem Tamagotchi, který je určený těm, které pomalu ale jistě dobíhá dospělost. A ne ta mladá a skvělá, osmnáctiletá. Ale ta seriózní, třicetiletá. Je to vlastně taková vzpomínka na devadesátky.

„Tamagotchi je song o tom, jak je vám třicet a poprvé v životě se cítíte, jakože vám život utíká,“ říká frontman Kid Kapichi Jack Wilson. „Čím jsem starší, tím jsem nostalgičtější, tím víc přemítám nad minulostí a starými dobrými časy. Touhle skladbou vzdáváme hold těmhle časům a taky vzpomínkám, kterých se tvrdošíjně držíme.“

Ke svojí třetí desce pak prostřednictvím frontmana kapela dodává: „Víme, že je to klišé, ale je to fakt naše nejlepší práce. Do téhle desky jsme dali všechno, vědomě jsme se rozhodli, že se nebudeme příliš odchylovat od předchozího alba, protože jsme měli pocit, že je možné témata a vůbec všechno, co na té desce je, rozpracovat a zdokonalovat.“

„Textově i hudebně je nové album stručnější, smysluplnější a promyšlenější, dohromady to ale společně dobře funguje a působí to jako sbírka písní z jedné rodiny,“ dodává Jack Wilson. Přijďte se přesvědčit sami!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1389930388398433

Ticket link: https://futurum.musicbar.cz/program/kid-kapichi-uk-2/

https://futurum.musicbar.cz

https://www.facebook.com/futurum

https://www.facebook.com/KidKapichi

reklama
reklama
reklama