Článek Rozhovor Soutěž

INDIE-FOLKOVÉ DUO HOLLOW COVES OPĚT ROZNĚŽNÍ PRAHU

D Smack U Promotion & Red Triangle present
Hollow Coves / AU

special guest: Garrett Kato

3. 4. 2024, doors 19:00

MeetFactory, Praha

www.meetfactory.cz

Vstupenky za 467 Kč v předprodeji na goout.net. Vstupné na místě 540 Kč. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/hollow-coves/gkuv/.

Australské indie-folkové duo Hollow Coves se vrací do Prahy. 3. dubna rozezní svými příjemnými melodiemi a autentickými texty MeetFactory v rámci Nothing to Lose Tour, během které se jim o support postará kanadsko-australský písničkář Garrett Kato. Vstupenky za 467 Kč pořídíte na goout.net. Vstupné na místě 540 Kč. Vstupenky online: https://goout.net/cs/listky/hollow-coves/gkuv/.

Hollow Coves mají s českými fanoušky už několik společných zážitků, naposledy vystoupili v zaplněném Futurum Music Baru, kde bylo poněkud těsno, a v příštím roce je proto přivítáme v prostornější MeetFactory. V den oznámení Nothing to Lose Tour, během které do Prahy zavítají, vydali Hollow Coves taky nový singl Milk & Honey, rovnou i s videoklipem. Od 1. března je venku celá deska Nothing to Lose a je stejně skvělá jako její předvoj.

Hollow Coves jsou typickou kapelou, která hraje soundtrack k vašemu životu. Bez ohledu na to, co zrovna prožíváte, v jejich indie-folkové muzice si dokážete najít něco, co vás – povzbudí, rozesmutní, podpoří, uzemní, nebo naopak ze země zvedne. Je extrémně jednoduché ztotožnit se s jejich texty a zamýšlet se u nich nad vlastním osudem. Hollow Coves se ze všech sil snaží přimět své posluchače, aby si uvědomili, že život není jen honba za penězi, práce a povinnosti, které člověka ubíjí. Naopak. V každém dni je něco dobrého a tohle poselství se snaží poslat dál. A daří se jim to.

Víc než šest milionů posluchačů měsíčně věnuje svůj čas přes Spotify právě skladbám Hollow Coves, ve kterých nemusíte za každou cenu hledat hlubokou pravdu. Můžete je poslouchat i jen tak, pro radost z dobré, moderní folkové muziky, která umí být nejen hloubavá, ale i jednoduchá a přímočará.

Celé turné bude po boku Hollow Coves jako support vystupovat také kanadsko-australský folk-popový písničkář Garrett Kato. I k jeho nejsilnějším stránkám patří texty o životě, lásce a všem okolo nás, jeho jedinečný přístup ke kombinaci folku a popu ho proslavil po celém světě a oslovuje jím víc a víc posluchačů.

Nenechte si ujít tuhle skvělou kombinaci, díky které bude začátek jara ještě o kousek projasněnější.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/281315921074928/

Ticket link: https://goout.net/cs/listky/hollow-coves/gkuv/

https://dsmacku.com/

https://www.facebook.com/dsmackupromotion/

https://www.instagram.com/dsmackupromotion/

Rozhovor

3.4.2024 15:40

S kapelou Hollow Coves si budeme povídat ve středu 3. dubna v 15:40.

Soutěž

V pondělí 1.4. a úterý 2.4. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama