Článek

HUDEBNÍ WORKSHOP S ALASDAIREM BOUCHEM V AKROPOLI

Všechny hudebníky a přátele songwritingu zveme na předvánoční intenzivní workshop s britským koučem a hudebníkem Alasdairem Bouchem, který proběhne 20.12.  od 11:00. v Paláci Akropolis. Místo na workshop si rezervujete na mailové adrese: petra@8pm.cz. Registrace je zdarma do vyčerpání kapacity.

Workshop bude rozdělen na 3 části:

11:00 – 12:30 Jak zdokonalit dovednost psaní textů

13:00 – 14:30  Dos & Don’ts pro zpěváky a skladatele neanglického původu

14:45 – 16:00 „Uvádění textů do života“ – praktická část workshopu

11:00 – 12:30 Jak zdokonalit dovednost psaní textů

Které literární triky a rétorické prostředky můžete použít k oživení svých písniček? Jak můžete vyjádřit své emoce a osobnost tak, aby to bylo imaginativnější, krásnější a působivější? Jak vám může znalost řeči a poesie pomoci k tvorbě chytřejších a chytlavějších písniček? Alasdair vám přinese praktické tipy, které změní vaše psaní písní, ať už píšete v jakémkoliv jazyce.

13:00 – 14:30  Dos & Don’ts pro zpěváky a skladatele neanglického původu

Píšete a zpíváte v angličtině? Není angličtina váš rodný jazyk? Chcete být připraveni na mezinárodní publikum? Jaké jsou nejčastější chyby, které dělají češi při skládání anglických textů a kterým pastem se můžete snadno vyhnout? 

14:45 – 16:00 „Uvádění textů do života“ – praktická část workshopu

Praktický workshop, ve kterém dostanou prostor vaše texty a skladby. Budeme společně sdílet a zkoumat vaše texty a demo nahrávky, abychom odhalili chyby nebo oblasti, kde by mohl být prostor ke zlepšení. Zkoušííte napsat vánoční song? nebo vám leží v šuplíku texty, o kterých máte trochu pochybnosti? Přineste je. Tohle je jedinečná příležitost diskutovat, něco se naučit a získat pohled odborníka.

Alasdair je kouč původem z Londýna, textař, skladatel a multiinstrumentalista, který napsal hudbu pro umělce na hlavních i nezávislých labelech napříč různými hudebními žánry. Jeho oceněné spolupráce přinesly miliony poslechů a zhlédnutí na YouTube a objevily se ve filmech, divadle a reklamě. Spolupracuje také s tvůrci, kteří nemají angličtinu jako mateřský jazyk, a to různými způsoby: jako konzultant pro texty, certifikovaný trenér výslovnosti pro zpěváky a herce v divadle, filmu a televizi, aby jim pomohl zdokonalit jejich přízvuky před natáčením a živým vystoupením, a podporuje je jako hlasový producent ve studiu. Alasdair pořádá workshopy, poskytuje konzultace pro rozvoj umělců a vytváří propagační / marketingový materiál pro širokou škálu tvůrců. Jako zpěvák a skladatel s plným úvazkem s více než 30 lety zkušeností ze živých vystoupení a více než 1250 koncerty po celém světě vydal 4 kritiky uznávaná alba a 3 EP.

Spolupracoval např. s umělci: Vesna; Debbi; Lake Malawi; Mydy; Lenka Dusilová; AquaBabes; Nylon Jail; Léna Brauner; Barbora Poláková; Barbora Mochowa; Tata Bojs; Emma Smetana & Jordan Haj; Thom Artway & Lenny; Daniel Santiago (BRA) & Eric Clapton (UK).

Akce se koná v rámci hudebních lekcí Music Class pořádaných 8PM promotion. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK.

reklama
reklama
reklama