Události v Kampus Hybernská

Petr Pelzmann je malíř srdcem a duší, maluje tedy existuje. Dnešní svět je však přehlcen významem a nutností vyprávět, jak kdyby již nevnímal to pronikavé ticho malířské kompozice a hravost barev. Malíř je výstava o malbě, křehkosti a nekonečného boje o překročení hranice v touze po dokonalosti. Vstup: zdarma.

Představíme umělce a odborníky ze zemí Střední Asie a Východního partnerství inspirované tématem dědictví a ztráty. Umělci divákovi poskytují platformu pro zkoumání a kritiku dopadu ruské koloniální politiky v různých regionech. Zastoupené regiony: Kazachstán, Uzbekistán, Arménie, Bělorusko, Ázerbájdžán, Čečensko, Severní Osetie, Tatarstán, Kaliningrad. Kurátorka: Tamara Moyzes. Vstup: Zdarma

19:30 Hybrid Sessions je každoměsíční událost konající se v Kampusu Hybernská. Akce vždy začíná kratším improvizačním vystoupením dvou hudebníků, kteří spolu nikdy v takovéto konstelaci nehráli a kteří přicházejí z různých hudebních scén. Tentokrát vystoupí flétnistka Andrea La Rose a pianista Jonas Cambien. Vstup: zdarma.

reklama
reklama
reklama