Události v DEPO 2015 v Plzni

10-18h, Prolétněte se fascinujícím světem v oblacích, zažijete svět létání na vlastní kůži a staňte se alespoň na chvíli bájným Ikarem. Vleťte na kouzelném létajícím koberci do světa mýtů a pohádek, nahlédněte do přírodní laboratoře inspirované létajícími zvířaty a rostlinami, a nakonec se vydejte na cestu od počátků létání po etické otázky a ekologické dopady dnešní […]

18:00 Swingové středky, to jsou pravidelné tančírny. Obvykle na reprodukovanou hudbu, ze začátku pouštíme pomalejší skladby vhodné na lindy hop, později se na playlistu vyskytují i rychlejší skladby na zatančení si tanců jako charleston, shag, balboa či boogie.

20:00 Nálož svérázného humoru ze života, na živo a bez servítek. Vystoupí Ester Kočičková, Dominik Heřman Lev a Petr Vydra.

Nádvoří DEPO2015 již potřetí oživí kulturní hudební program festivalu DEPOvLETU. Čtvrtky, pátky a soboty budou patřit koncertům. Z alternativní scény se představí duo Kalle, přední český jazz-funkový producent Igor Ochepovsky rozehraje svůj Ochepovsky Project a mladí nadějní The Valentines vystoupí se tvorbou, se kterou byli vybráni do užšího výběru evropské hudební soutěže Eurovision.

20:30 Dvojčata Jiří a Ondřej vytvořili hudební projekt Bratři, který se pohybuje mezi kombinací chytlavé taneční elektroniky a techna. Hlavním hnacím motorem jsou Jiřím živě hrané bicí, melodické motivy a sekvence pak vytváří Ondřej na analogové a modulární syntezátory. Dva podmanivé proudy se na pódiu spojují v jeden nekompromisní tok elektrizující energie.

reklama
reklama
reklama