Článek

EGO V DIVADLE BRAVO!

Věčný boj ambiciózního mládí a zralých zkušeností  


Novocirkusová parta Losers Cirque Company od konce roku 2019 oživuje divadelní tradici v pražském Braníku. Tamní divadlo zrekonstruovali, přejmenovali na zvučné Divadlo BRAVO! a přesunuli sem všechna svá představení. Své síly spojili s mistrem pantomimy Radimem Vizvárym a ke spolupráci přizvali také řadu talentovaných známějších i méně známých souborů. Společně vytváří pestrý program, ve kterém nechybí pantomima, taneční představení, hudební vystoupení, filmová promítání a diskuze s hostem a pravidelné víkendové pohádky pro děti.

Velkou část programu divadla tvoří samozřejmě to, co umí Losers Cirque Company nejlépe a co nade všechno milují: novocirkusová představení nabitá neuvěřitelnými akrobatickými triky, při kterých tuhne krev v žilách.

V úterý 22.2. od 19:00 bude v Braníku k vidění lahůdka z jejich repertoáru – a zároveň to bude jedna z posledních možností tento výjimečný kus vidět. Představení EGO je zajímavé tím, že v něm účinkují pouze dva akrobaté a svými neuvěřitelnými fyzickými výkony vás dokáží bavit celých šedesát minut.

EGO je příběhem úspěšného sportovce, který je na vrcholu sil, možností a slávy. V tom ale do ringu vstupuje druhý muž, mladší a energičtější. Boj o těžce vydobytou první příčku začíná! Zvítězí bujaré mládí, nebo zralost a zkušenosti? Akrobaté se nebojí použít zbraně silného kalibru: sebeironii, nadsázku a humor.

Výkon Petra Horníčka, principála a zakladatele Losers Cirque Company v tomto představení ocenila česká Herecká asociace nominací na prestižní cenu Thálie. Role jeho soka se ujal tanečník, akrobat a choreograf Jindřich Panský.

Vstupenky na EGO a další představení z programu Divadla BRAVO! zakoupíte v systému GoOut:

Divadlo BRAVO!

FB

reklama
reklama
reklama