Článek Rozhovor

DUB FX V PRAZE

Dub FX 7.4.2022 – doors 19:00Praha, Lucerna – Velký sál

Vstupenky za 590 Kč + poplatky na GoOut.cz a Ticketmaster

Na místě v den koncertu za 690 Kč.

Do velké Lucerny se Dub Fx vrátí na začátku dubna

Dub FX je poslední dobou hodně pilný. Připravte se na nové zvuky smíchané s jeho nejoblíbenějšími songy, které mají desítky miliónů zhlédnutí na YouTube! Živě je Dub Fx představí 7. dubna 2022 ve Velkém sále Lucerny. Vstupenky za 590 Kč + poplatky pořídíte na GoOt.cz a v síti Ticketmaster. Vstupenky na místě v den koncertu budou za 690 Kč.

Dub FX, se svým hudebně eklektickým zvukem nazvaným ‚BeatBox Live-Looping‘, kterým ohromil spoustu kolemjdoucích lidí při svých pouličních představeních, inspiroval ohromné množství dalších hudebníků.

„Chtěl jsem jen cestovat a dělat hudbu. Šest let jsem žil v dodávce a vystupoval na ulici. Sociální média byla nová a neprozkoumaná, nikdo nemohl předvídat, že z nich vznikne platforma, která pomůže odstartovat moji kariéru. Než mi to došlo, moje videa se virálně šířila tak rychle, že jsem najednou hrál na těch největších pódiích festivalů po celém světě!“

Dub FX se podařilo dosáhnout nezávislé kariéry, o které většina umělců sní, bez pomoci komerčních médií nebo nahrávacích společností.

Více info:

www.dubfx.com
www.facebook.com/dubfx
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Vstupenky:  https://goout.net/cs/listky/dub-fx/vyff

FB událost: https://www.facebook.com/events/758486451251513/

Rozhovor

7.4.2022 14:00

Ve čtvrtek 7. dubna si ve 14 hodin budeme povídat o koncertě Dub FX.

reklama
reklama
reklama