Not_me

POŘAD:
CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Not_me vystupuje na večírku Seed, který spolupořádá. Pouští psychedelické techno a atmosféričtější elektronickou hudbu. Má v oblibě také krautrockový styl a současný postrock.

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lord Of The Isles - Light Nights
  • Tony Rolando - The Chance to Jump Off
  • Cloud Management - Der Grosste Pfirsich der Welt
  • Betonkust - Sent Items
  • Avsluta - Dawn on the Other Side
  • Tyler Pope - Leben Wie Wir Es Kennen
  • E00 - Yangzhou Tai​-​Chi Practice
  • Paresse - Zen Fishing
  • Remover - Neon Licht
  • Psyche - Venom (Unleash Mix)
  • Guy Contant - One Hand One Bounce
  • Sansibar - Aurora Eclipse
  • Bunzinelli - Godspeed
  • Bezier - Pitahaya
  • Sea Of Disilussion - Rec 23
  • Sandro Bianchi, Stylic - Paradise
  • 21 - 22
  • RSS Disco - Bay Owl (Some Chemistry Remix)
  • Blue Vision - Visions
  • Fantasia 85 - Fantasia 85 (Instrumental Mix)
  • Man Power & Tropical Bastard - Tropical Bastard 1
  • Ben Hunt - David Copperfield (Mindbender Rave Remake)
  • Squidge - Trace Elements
  • F.O.G. - Electricity
  • Harley Ferris - Return
  • Hex Editor - Utena
  • Eric Os - Maraton
  • Solar Suite - Snake Eyes (Club Mix)
  • Alexander Daf & Vena Portae - Im Norden
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Bostro Pesopeo & 2D Torso - Abyss
  • Garbanotas - Should Your Name Be Love (Konzistent Remix)
  • Sea Of Disilusions - Blue Desert
  • Sentuhlá - LA Destreza del Cúmulo
  • Tolouse Low Trax - Non Giudicare
  • Priorat - Eingestate
  • Aura Nox - Intuition (Black Merlin Remix)
  • Nine Circles - Here Come I, Here Is Me (Version 2014)
  • Zaliva-D - Dao Yao Zui
  • Brioski - Ehio
  • Duncan Gray - Boatface
  • Aera - Monte Sacro
  • James Holden - Contain Multitudes
  • Harmonious Thelonious - Liquid Sound Waves
  • 21 - 22
  • Mushrooms Project - Sun down
  • Der Sexa - Gabi Plane
  • Avus - Chock
  • John Parsley - Forbearing
  • Danny Ocean - Epiphany
  • Benedikt Frey - 40hz (feat. O​-​Wells)
  • Tyler Pope - Nur Weil Ich Kann
  • Caucasian Boy - Reasons (Tranquil Elephantizer Dub)
  • Alex Aguayo - Altered Speech (Steady State Remix)
  • Pleasure Model - Alumni Precursor
  • Interstellar Funk & Loranidez - Freefall
  • Diego Montiel - Spark Gap (Fabrizio Mammarella Remix)
  • Gigi Masin - Vahiné
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Jonathan Kusuma - Q & Q
  • Black Merlin - The Mohican Trance Leopard
  • Schaltkreis Wasserman - LUX (Benedikt Frey Remix)
  • Tapan - Twenty (Full Circle Remix)
  • Khidja - Serpent
  • Pink Skull - New Orgo
  • Marshall Watson - Infinite Space
  • Orchid - Earth
  • ISOR29 - Genesis
  • Para One - Alpes (Para One's Summer of Love Mix)
  • Nightwave - Prince Of Flowers
  • Anatolian Weapons - The Jungle Track (Bunzinelli Remix)
  • June - Window Of Time
  • Interstellar Funk - The Helium Queen
  • Jorkes - You Will Be Mine (ROTCIV Remix)
  • 21 - 22
  • Borusiade - Dissolve The Mind
  • Batillani - Gabbiani
  • Johannes Klingebiel - Flight (Prins Thomas Diskomiks)
  • Chloé (Thevenin) - Pavilion 606
  • Field Of Dreams - You Feed Me (Justin Robertson Remix)
  • 84PC - Goliath´s Wrath (Khidja Remix)
  • Niklas Wandt - I Wandt To Believe
  • Umvral - Veneno Para Las Hada (Parallel Remix)
  • Javier Busto - Dichotomy (JG Outsider Remix)
  • Gabe Gurnsey - You Remind Me
  • I-F & Alden Tyrell - The Amazing Run In The Victory Boogie Woogie Tunnel (Legowelt Remix​)​
  • Funderground ( Ivan Smagghe & Autarkic) - The Contrarians
  • Gigi Masin - Barumini
  • Alesandro Adriani - Ecstatic Feeling
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lord Of The Isles - Peak Flow
  • Mindfield - Adrift
  • Porcupine Tree - Voyage 34, Phase III (Astralasia Remix)
  • Anatolian Weapons - Only Harmony Seeds (AASKA Remix)
  • Matt Gunn - Lost In Drohne (Rude Audio Remix)
  • Balam - Sci-Fi Guru
  • Twin Freaks - Gizmos Turned On
  • Toma Kami & Sene - Abel Dans
  • Priorat - Neu
  • Justin Robertson
  • Timothy J Fairplay - (Tiago Remix)
  • RSS Disco - Bay Owl (Some Chemistry Remix)
  • Opal Sunn - Problem With Geroge
  • Chloé (Thévenin), - Pavilion 606
  • 21 - 22
  • Ricardo Tobar - Organza
  • Marvin & Guy - Prince Of Badlands (Dance Mix)
  • Autarkic - Cymbals Powder Rush
  • SYT - Global Drift
  • Esperanza - Jaipur (Walls Remix)
  • Uninc & Kolomensky - (DJ Normal4 Remix)
  • Solomun - Center Will Not Hold (Lena Willikens Remix)
  • Voiski - Utramarine Sunshine
  • Extrawelt - Titelheld (Petar Dundov Remix)
  • A.Mochi - Scissors (Hiroshi Watanabe Model-1 Remix)
  • Gigi Masin - Barumini
reklama