Miss Petty

Královna jsem hlavně v dragu, mimo něj jsem obyč queer kluk a fanoušek všech příchutí popu. A rád bych vám je představil ve svém pořadu Královny!

Bio

Ahoj, jmenuju se David, ale říkám si Miss Petty!

Jsem drag queen a performer co dělá vlastní hudbu. Moje tvorba je pestrobarevná, a taková je i hudba kterou rád poslouchám. Baví mě pop, a přijde mi škoda, že ho pořád spoustu lidí vnímá jako něco, za co by se člověk měl stydět pokud ho poslouchá! Proto mám radost, že vám teď můžu každé liché pondělí od 22h večer představovat to nezajímavější co současný pop může nabídnout ve svém pořadu Královny!

Narodil jsem se v devadesátkách a hudebně jsem byl odchován ranným miléniem. Jako dítě jsem měl v pokoji vylepené plakáty Shakiry, Madonny, Britney Spears nebo Natalie Oreiro, a s trpělivostí jsem sedával u rádia a na kazetky si nahrával to co tam zrovna hráli od těchto a další popových divas! Jenže když jsem se jako teenager od svých vrstevníků začal potýkat s výsměchem kvůli mé zálibě v pop music, rychle jsem se začal stydět a tuto lásku k popu schovávat.

Zpětně mi to přijde jako škoda, že jsem se tak vůbec někdy musel cítit a rád bych aby v budoucnu třeba jiní queer kluci v tom věku mohli svou femininitu objevovat přes popové divy bez jakýchkoli výčitek. I k tomu doufám, že třeba pomůže moje aktivita tady na rádiu 🙂

https://www.mixcloud.com/Radio1Prague/playlists/kr%C3%A1lovny/

Vysílání

Uplynulé

reklama