Mike.H

POŘAD: CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především „kosmische musik“, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.
Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již predstavili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Vysílání

Nadcházející

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lerosa - Who Can You Trust
  • YNV - Obsidian Path
  • Ron Trent - Admira
  • Marshall Watson
  • River Yarra - 2D Electric Mushroom
  • Lary Quest - Venus Girdle

Uplynulé

  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Forgiveness - Rainbird
  • Diatom Deli - Sonrisa (Interlude Hanging with Banana Tapes)
  • Free The Robots - Daku (432 Hz)
  • Auntie Flo & Sarathy Korwar - Ma
  • Pleasure Principle - Mariposa
  • Brainwaltzera - evening narcomnastics [DON'T_POST!]
  • DJ Rocca & Chris Coco feat Danielle Moore - Your Sunshine (Chris Coco Deeper Mix)
  • Johannes Klingebiel - So Many Ways
  • Levon Vincent - Mother Earth
  • µ-Ziq - Unless
  • Arp Frique - Fureur du roi
  • Grupo Geyser - Súperlombriz Atómico
  • 13 - 14
  • Kadhja Bonet - For You (Many Selves Version)
  • JISR - Too Far Away
  • Sordid Sound System - The Illusionist
  • Mono/Poly - Alpha & Omega
  • Misology - Border
  • Ko Shi Moon - Dari Dari (ft Melina Vlachos)
  • Harmonische-23 - Hoofing The Oboe
  • James Holden & The Animal Spirits - Spinning Dance
  • Dylan moon - Creaking
  • Yin Yin - Age Of Aquarius
  • 14 - 15
  • Dreems - That shark Eddiitt that i did a long time ago
  • Lipelis - Heavenly Grace
  • Ethno Service - NMA 04 (Oblaka rmx)
  • Yosh - New Dawn
  • Yungrutz feat Eluize - Starlight
  • Luis - Jack Anderson
  • ??? (Unknown) - French Clap
  • Cignol - Modularity
  • Neu! - Hallogallo (Stephen Morris and Gabe Grunsey Remix)
  • Rees - Three Eyes (Tjade Remix)
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • 700 Bliss - Easyjet
  • Ethno Service - NMA 02 (Avsluta rmx)
  • Pale Ribbons Tossed into the Dark - The Creak
  • Django Django - Default (Mad Professor Dub)
  • Ada - 25 or 6 to 4
  • Yin Yin - Nautilus
  • Aby Ngana Diop - Dieueul-Dieueul
  • Al Lover - Linear Return Cycle
  • Fursattl - Rheinlust
  • Dlina Volny - I'm Not Allowed
  • The Soundcarriers - So Beguiled
  • 13 - 14
  • L.U.C.A. - Blacksun
  • 700 Bliss - Nightflame (feat Orion Sun)
  • Supreme Low meets Sensational - The World feat Barkosina
  • The 7th Plain - Untitled (Playing With Fools B1)
  • Stef, Pako & Frederik - Seaside Atmosphere
  • Adrian Younge & Ali Shadeed Muhammad - Love Brings Happiness feat Lonnie Liston Smith and Loren Oden
  • Jezebell - Bed Heads
  • RX-101 - Saiph
  • Experimental Products - The Addict
  • Gabe Gurnsey - Push
  • 14 - 15
  • Neu! - Hallogallo
  • Pleasure Principle - A l'obre du Coolangata geant
  • Que Sakamoto - Nagareboshi
  • Dylan Forbes - Djibril 9
  • Chloé (Thévenin) - Night Rider (Roman Flugel Remix)
  • Ricardo Tobar - Together
  • Mark Barrott - Travelling Music
  • Borusiade - Let Go
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Recoil - The Sermon
  • Zru Vogue - Illuminating Zru
  • rRoxymore - Last Day Last Dance
  • Well Being - Moon Valley (Akasha System Rebuild)
  • Pieter Kock - Savage
  • Speed Painters - Decided
  • Hal Incandenza - Ceremony
  • Canibal Coconuts - Tenochtitlan (Steady State Remix)
  • Golden Axe - Sands
  • Anatolian Weapons - The Jungle Track (Bunzinelli Remix)
  • Black Light Smoke - Perfecto
  • Richard Sen - Smoke and Mirrors
  • Black Spuma - Presidential
  • 21 - 22
  • Pional - The Onset
  • Perel - Kill The System
  • Javier Busto, Lusca, Lankaster - Dichotomy (JG Outsider Remix)
  • Interstellar Funk - Psycho Panner
  • Chloé (Thévenin) - Night Rider (Roman Flügel Remix)
  • Rico Casazza - Purplewave (No Moon Remix)
  • Magnus Asberg - Where Is The Link?
  • Moodswings - Time Warp
  • Ricardo Tobar - Crystal Sun
  • Myrddin - Disconaut (James Rod Remix)
  • Roza Terenzi - Yo-Yo
  • INIT - Holes In My CV
  • Lord Stellar - Glossy Cities
  • Cosmic Sandwich - Dusted
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Alabaster Deplume - Mrs Calamari
  • dave de rose & dan nicholls - hawthorn
  • Local Blood - Forest (Konsistent Remix)
  • Animal Collective - Walker
  • Wand - Melted Rope
  • Interstellar Funk - Octave Echoes (Album Mix)
  • Dalek - The Harbingers
  • Al Lover - A Very Mechanized Dance
  • Eomac - Everything Falls Away
  • Blastah - Fish Friend Anthem
  • 13 - 14
  • Lorca - Colraine
  • Miljon - Can I See You Tonight (Young Marco Remix)
  • Gary Shearston - Witnessing
  • Tess Roby - Catalyst
  • Phunkadelica - Solaris (The Emperor Machine Remix)
  • DJ Lag - Shululu (feat K.C Driller & LOKI)
  • MC Yallah - Emcees
  • Experimental Products - Endless Plane Of Fortune
  • Mark Barrott - Kyoto
  • 14 - 15
  • Longhair - Angry Professor
  • Szun Waves - New Universe
  • Redshape - Second Ten
  • TSVI & Loraine James - Stymied Cycle
  • Max Dahlhaus - Stymied Cycle
  • Gonno - Confusion
  • Ricardo Tobar - There Is Pop
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Jessica Saves - Orbital
  • Production Unit Xero - Element
  • Blue Planet Corporation - The Fall Of Aquaquest
  • Ahata - Electricity
  • Duncan Gray - Tank Engine
  • RVDS - Dance Of The Plutos
  • Tapan - Way (Mr TC Rmx)
  • Pako & Frederik - Timeflex
  • Montessori, Gael Gael - Street Dynamite
  • June - Window Of Time
  • Zillas On Acid - A Wonderful Time in a Terrible Club (Fantastic Twins Remix)
  • Ruksby - Anesthesia (Orchid Remix)
  • Longhair - Planets & Orbits
  • L.B. Dub Corp - LBEES Jam
  • 21 - 22
  • Justin Robertson’s Deadstock 33s - Dark Lover feat Former Lover
  • Rico Casazza - Purplewave (No Moon Remix)
  • Umvral - Veneno Para Las Hadas (Parallel Remix)
  • Bunzinelli - Godspeed
  • Niklas Wandt - I Wandt To Believe
  • Jon2 - Escape Velocity (Jason Peters Hypno Mix)
  • Anfisa Letyago - Nisida (Anfisa Letyago Remix)
  • Irresistible Force - Medley#2
  • Dawl - Axis
  • Fever - Running Late
  • Tracklist
  • 9 - 10
  • Elias Deepman - TXL - MAD - SCL - EZE
  • William Doyle - Theme From Muddy Time
  • Organi - Organi
  • Donovan - Season Of The Witch
  • Al Lover - Hypernormal Stimuli
  • El Michels Affair - Ala Vida
  • Niklas Wandt - Zum Schmalen Handtuch
  • GoGo Penguin - Toten (James Holden Remix)
  • Helium - We Are The Future
  • Comit - Silver Strand
  • Tomáš Niesner - Pagoda
  • 10 - 11
  • Khalab & M'berra Ensemble - We Are M'berra
  • Aili & Transistorcake - Dansu
  • KATASTR - Chaun
  • The Detox Twins - Dreaming Of Florida
  • Nappy Nina, Jwords - Real Tea feat. Stas Thee Boss
  • Dueling Experts, Joell Ortiz & Apollo Brown - Outlast
  • Nathan Micay - Industry (Green Light-Fun Break Mix)
  • Doss - Strawberry
  • Squarepusher - Theme From Ernest Borgnine
  • Cabaret Contemporain - Boogaloo (Etienne Jaumet Remix)
  • Winston Neale - Sinnerman
  • 11 - 12
  • Ghetto Brothers - Mastica CHupa Y Jala
  • The Entrance Band - M.L.K.
  • Stereolab - Percolator
  • WhoMadeWho - Keep Me In My Plane (DJ Koze Remix)
  • Érica - What Is Ours?
  • Rudolf C - Da Mind Da Body Soul
  • Nana Adjoa - No Room (Johannes Klingebiel Remix)
  • Glume & Phossa - Banshee
  • Hugo Massien - Unpowered Descent
  • Exhausted Modern - Piesne tazkych chvil (s dobrym koncom)
  • Boy Harsher - Electric
  • 12 - 13
  • Martin Rev - I Heard Your Name
  • Meril Wubslin - Flaner
  • Andy Stott - The Beginning feat Alison Skidmore
  • Open Mike Eagle, Namir Blade & Elaquent - Symbol Of Hope
  • YUF-O - Rebuild, Recharge
  • Violet - Psyche (Eris Dre Remix)
  • Thomas Fehlmann - Karnickel
  • Lazarus - Back One Eighty
  • Simple Symmetry & Inigo Vontier - Prayer To The Spiritual
  • Lauer - Fait Accombli
reklama