Mike.H

POŘAD: CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především „kosmische musik“, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.
Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již predstavili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Bostro Pesopeo & 2D Torso - Abyss
  • Garbanotas - Should Your Name Be Love (Konzistent Remix)
  • Sea Of Disilusions - Blue Desert
  • Sentuhlá - LA Destreza del Cúmulo
  • Tolouse Low Trax - Non Giudicare
  • Priorat - Eingestate
  • Aura Nox - Intuition (Black Merlin Remix)
  • Nine Circles - Here Come I, Here Is Me (Version 2014)
  • Zaliva-D - Dao Yao Zui
  • Brioski - Ehio
  • Duncan Gray - Boatface
  • Aera - Monte Sacro
  • James Holden - Contain Multitudes
  • Harmonious Thelonious - Liquid Sound Waves
  • 21 - 22
  • Mushrooms Project - Sun down
  • Der Sexa - Gabi Plane
  • Avus - Chock
  • John Parsley - Forbearing
  • Danny Ocean - Epiphany
  • Benedikt Frey - 40hz (feat. O​-​Wells)
  • Tyler Pope - Nur Weil Ich Kann
  • Caucasian Boy - Reasons (Tranquil Elephantizer Dub)
  • Alex Aguayo - Altered Speech (Steady State Remix)
  • Pleasure Model - Alumni Precursor
  • Interstellar Funk & Loranidez - Freefall
  • Diego Montiel - Spark Gap (Fabrizio Mammarella Remix)
  • Gigi Masin - Vahiné
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Radio Hito - La Notte
  • PRAAH - André
  • Adrian Younge, Ali Shaheed Muhammad, Katalyst - Corridors
  • SAULT - Don't Shoot Guns Down
  • Juana Molina - Salvese Quien Pueda (Four Tet Pretty Remix)
  • L'Eclair - Cebando
  • Vision of 1994 - Indescribable
  • Mike Midnight - No AngelsICU ft. 3ENDLES5
  • Reflex Blue - Kangaroo Jack
  • The Vendetta Suite - Warehouse Rock (Timmy Stewart's Six Minutes To Sunrise Mix)
  • Suns Of Arqa - Sisters Of Wyrd
  • Kutiman - Vanishing Point
  • Spiritualized - The Mainline Song
  • 13 - 14
  • Lawrence La Doux - Nord Zimmer
  • loket & Hypno Discs - Cycles
  • Interstellar Funk & Loranidez - Fly Me In
  • Alejandro Molinari - Culto A La Vida
  • Kate NV - Plans
  • Zen Rydaz - Veda Rmx 2
  • Theon Cross - Back To Africa
  • The Tinkles - Something New
  • Sam Goku - Lotus Drive
  • Gatokosmiko - Hojas de Meli
  • Orka - Love Like a Pearl (Maria Minerva Remix)
  • Schwarzprior - Samovznícena
  • 14 - 15
  • Gala Drop - Amizade
  • Goat - Passes Like Clouds
  • Louis Cole - Bitches (feat Sam Gendel)
  • Principles of Geometry - Emquvist
  • Andrei Orlov - Dead Start Program
  • Remotif - The Golden Shiny Wire Of Hope
  • James Holden - Contains Multitudes
  • Paolo Mosca - Sinergy
  • Vaal - Song Zero
  • Benedikt Frey - Troll
  • PanicMan - Vibe In Order
  • PRZ - Touchdown
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Jonathan Kusuma - Q & Q
  • Black Merlin - The Mohican Trance Leopard
  • Schaltkreis Wasserman - LUX (Benedikt Frey Remix)
  • Tapan - Twenty (Full Circle Remix)
  • Khidja - Serpent
  • Pink Skull - New Orgo
  • Marshall Watson - Infinite Space
  • Orchid - Earth
  • ISOR29 - Genesis
  • Para One - Alpes (Para One's Summer of Love Mix)
  • Nightwave - Prince Of Flowers
  • Anatolian Weapons - The Jungle Track (Bunzinelli Remix)
  • June - Window Of Time
  • Interstellar Funk - The Helium Queen
  • Jorkes - You Will Be Mine (ROTCIV Remix)
  • 21 - 22
  • Borusiade - Dissolve The Mind
  • Batillani - Gabbiani
  • Johannes Klingebiel - Flight (Prins Thomas Diskomiks)
  • Chloé (Thevenin) - Pavilion 606
  • Field Of Dreams - You Feed Me (Justin Robertson Remix)
  • 84PC - Goliath´s Wrath (Khidja Remix)
  • Niklas Wandt - I Wandt To Believe
  • Umvral - Veneno Para Las Hada (Parallel Remix)
  • Javier Busto - Dichotomy (JG Outsider Remix)
  • Gabe Gurnsey - You Remind Me
  • I-F & Alden Tyrell - The Amazing Run In The Victory Boogie Woogie Tunnel (Legowelt Remix​)​
  • Funderground ( Ivan Smagghe & Autarkic) - The Contrarians
  • Gigi Masin - Barumini
  • Alesandro Adriani - Ecstatic Feeling
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Six Dead Bulgarians - Winter With Blizzards
  • Xen & Yovav - Cats
  • Charles Stepney - That's The Way Of The World
  • Sexo Y Fantasia - Desire Of Mind
  • Panda Bear, Sonic Boom - Everyday
  • Tyler Pope w/ M Andreoni - Jump In The Fire
  • Bezier - Pitahaya
  • Wau Wau Collectif - Le Paix du Senegal
  • Kreidler - Sans Soleil
  • Tamara - Bazén
  • Emy Laskin - Delina
  • Boldy James & Sterling Toles - B.B. Butcher
  • IamGAWD & Custom Made - Theme Music To Life's Ills
  • 13 - 14
  • Pleasure Pool - Love Without Illusion
  • Eternal Love - Terra Trance
  • Principles of Geometry - Hummerican
  • Julia Jacklin - I Was Neon
  • Ezra Collective - Life Goes On (feat Sampa The Great)
  • Adrian Younge, Ali Shaeed Muhammad, Katalyst - The Avenues
  • LSW - Durst
  • Cardinal & Nun - Pandemonium ov
  • Fourtuna - Thin Ice
  • Silent Letter - Tao
  • Kickzologo - Probihido
  • Nphonix & Matrika - Rumble Around
  • Belbury Poly - Intermission Introduction
  • Mdou Moctar - Azawad
  • 14 - 15
  • Horsegirl - Billy
  • Bamboo - It's All In Your Mind (This Mix)
  • Tokyo Offshore Project - Magic Melody
  • Orka - Beauty Is In Everything (Eluard Remix)
  • Dataphase - Synchell
  • Yuto Takei - Oriental Microscope (Konduku Remix)
  • Fruit DJ - Makes Me Dance
  • Aera, TERR - Terra
  • Black Dot - The Rainbow Children
  • Mike Midnight - Smiling In Slow Motion
  • Tracklist
  • 9 - 10
  • Elias Deepman - TXL - MAD - SCL - EZE
  • William Doyle - Theme From Muddy Time
  • Organi - Organi
  • Donovan - Season Of The Witch
  • Al Lover - Hypernormal Stimuli
  • El Michels Affair - Ala Vida
  • Niklas Wandt - Zum Schmalen Handtuch
  • GoGo Penguin - Toten (James Holden Remix)
  • Helium - We Are The Future
  • Comit - Silver Strand
  • Tomáš Niesner - Pagoda
  • 10 - 11
  • Khalab & M'berra Ensemble - We Are M'berra
  • Aili & Transistorcake - Dansu
  • KATASTR - Chaun
  • The Detox Twins - Dreaming Of Florida
  • Nappy Nina, Jwords - Real Tea feat. Stas Thee Boss
  • Dueling Experts, Joell Ortiz & Apollo Brown - Outlast
  • Nathan Micay - Industry (Green Light-Fun Break Mix)
  • Doss - Strawberry
  • Squarepusher - Theme From Ernest Borgnine
  • Cabaret Contemporain - Boogaloo (Etienne Jaumet Remix)
  • Winston Neale - Sinnerman
  • 11 - 12
  • Ghetto Brothers - Mastica CHupa Y Jala
  • The Entrance Band - M.L.K.
  • Stereolab - Percolator
  • WhoMadeWho - Keep Me In My Plane (DJ Koze Remix)
  • Érica - What Is Ours?
  • Rudolf C - Da Mind Da Body Soul
  • Nana Adjoa - No Room (Johannes Klingebiel Remix)
  • Glume & Phossa - Banshee
  • Hugo Massien - Unpowered Descent
  • Exhausted Modern - Piesne tazkych chvil (s dobrym koncom)
  • Boy Harsher - Electric
  • 12 - 13
  • Martin Rev - I Heard Your Name
  • Meril Wubslin - Flaner
  • Andy Stott - The Beginning feat Alison Skidmore
  • Open Mike Eagle, Namir Blade & Elaquent - Symbol Of Hope
  • YUF-O - Rebuild, Recharge
  • Violet - Psyche (Eris Dre Remix)
  • Thomas Fehlmann - Karnickel
  • Lazarus - Back One Eighty
  • Simple Symmetry & Inigo Vontier - Prayer To The Spiritual
  • Lauer - Fait Accombli
reklama