Kryštof Koenigsmark

vysílání: pondělí 15:00 – 19:00

Bio

vysílá od dubna1995

ve volném čase se věnuje  hudebnímu projektu Semtam www.semtam.eu a www.facebook.com/onelovefoodfun a djingu jako www.mixcloud.com/LFF

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Underworld - Push Upstairs (live)
  • Felix Da Housecat - Silver Screen (shower scene)
  • Freeland - We Want Your Soul
  • Banco De Gaia - Last Train To Lhasa (Astropilot rmx)
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - Ogou Pran Ka Mwen (16BL rmx)
  • Tourist - Avalanche
  • José Gonzáles - Swing (Solomun rmx)
  • Nikitch & Kuna Maze - 507 Miles High
  • Tosca - Clean Up
  • Placebo - Running up that hill
  • 16 - 17
  • Ohm Square - Vampires (Fight the Parasite)
  • Kae Tempest - Salt Coast
  • Xavier Baumaxa - Panenka Kick
  • Bent - Always
  • Moby - We are all made of stars (Moby´s Acon Rmx)
  • Röyksopp - This Time, This Place... ft. Beki Mari
  • Simian Mobile Disco - Defender ft. Deep Throat Choir
  • Nhar/Aldo Cicchini - Cameretta
  • 17 - 18
  • Nick Cave & The Bad Seeds - Wide Lovely Eyes
  • Lenka Dusilová - Vlákna
  • Dj Seinfeld - Lost Island
  • Beck - Walls
  • Omnion - Trayambakam (Drtikol Tribute)
  • Mythematica - Stranger´s Memories Won´t Hurt You
  • Touchwood - My Secret Sun
  • Rabitt - Think with your heart
  • Lyndon Jarr - Deep Blue
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Stereo MC´s - We belong in this world together
  • THE KLF - 3AM Eternal (Guns of Mu Mu "12)
  • Massive Attack - Safe from Harm (Neelee Hooper 7"rmx)
  • Horace Andy - This must be Hell
  • Jazzstepa - D U B ft. Ghetto Priest
  • Filastine - Colony Collapse ft. Nova
  • Jhelisa - Freedom´s Land
  • Ibibio Sound Machine - Oyoyo
  • Quantic & Nidia Gongora - Ojos Vicheros
  • Madrid de Los Austrias - No a la Guerra
  • Skip & Die - Macacos Sujos
  • 16 - 17
  • Symbolico - It Begins Here
  • Nuphlo - Six Faces ft. Shivacult
  • ILS - Only way to survive
  • Protijed - Tvůj Stín ft. Načeva
  • TSVI & Loraine James - Awaiting
  • DJ Krush - Hougou ft. Ralph
  • Jam Jarr - I am not here
  • Kae Tempest - Nothing to prove
  • B4 - Slunce
  • Xavier Baumaxa - Těbůh
  • Armand Van Helden - Little Black Spiders ft. Fiona Marr
  • 17 - 18
  • Digitonal - The Dance's Pattern (Musin rmx)
  • Moderat - Doom Hype
  • Alex Banks - A Matter of Time
  • Underworld - Pearls Girl
  • Thrown - Nills
  • TStewart - Buena
  • José Gonzáles - El Invento (Sofia Kourtesis rmx)
  • The Orb - Hawk Kings (Oseberg Buddhas Buttonhole)
  • Deadbeat - Got to Carry On
  • Dead Can Dance - Amnesia
  • Manic Street Preachers - If You Tolerate This Your Children Will Be Next
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Air - All I Need
  • Alvik - Wonder
  • 1 Giant Leap - My Culture ft. Maxi Jazz & Robie Williams
  • Hefner - Controversy
  • Roisin Murphy - Overpowered
  • Röyksopp - Breathe ft. Astrid S
  • Depeche Mode - Personal Jesus (The Stargate rmx)
  • Fejká - Hiraeth ft. Kim Van Loo
  • Dj Krush - Circle ft. Jumadiba
  • The Crystal Method - Act Right ft. Billy Dean Thomas and VAAAL
  • Ahee - Too Much Facebook
  • Alex Banks - A Way Out
  • Sieren - Depth Compression
  • 16 - 17
  • Future Funk Squad - Wide Open Space
  • Rob Dougan - Clubbed to Death
  • Kae Tempest - Move
  • Modeselektor - Berlin ft. Miss Platnum
  • David Pomahač - Klaun
  • Skeleten - No Drones in the Afterlife
  • Breaka - Look Inside
  • Ibibio Sound Machine - Protection from Evil
  • Moby - Porcelain (Efdemin rmx)
  • Max Cooper - A Model of Reality
  • Badfocus - Sora
  • 17 - 18
  • Nana Zorin - Food for the Farmer
  • NNEKA - Maya
  • Horace Andy - Try Love
  • Švihadlo - Iluze
  • Urge Overkill - Drop Out
  • Nikitch & Kuna Maze - Engatinhar ft. Joao Selva
  • Grove - Positive ft. Tommy Tangie
  • Trad.Attack - Vanamees (OMNION rmx)
  • Družběta & Moonspotter - Since Consciousness Has First Dawned
  • Submotion Orchestra - Mend Me
  • Dead Can Dance - Carnival is Over
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Opus III - Dreaming of Now
  • Astropilot - My home is where you are
  • Deep Dish - Stranded
  • Odesza - Love Letter ft. The Knocks
  • Moderat - More Love
  • Kae Tempest - More Pressure
  • Miss Kittin and The Hacker - Retrovision
  • Kavinsky - Trigger
  • Bruno Ferrari - Unicorn Song
  • Xavier Baumaxa - Housenka
  • 16 - 17
  • Dzihan & Kamien - Home
  • TStewart - Josephine
  • Tor - Eleuthera (Catching Flies rmx)
  • Beáta Hlavenková - Radost
  • Max Cooper - A Model of Reality ft. Kotomii
  • Röyksopp - This Time, This Place ft. Beki Mari
  • HVOB - The Lack of You
  • Way Out West - Apollo
  • Dub FX - Future
  • 17 - 18
  • Portico Quartet - Captured Time, Next Stop, Procession (rozhovor Mim Session)
  • Red Snapper - Tarzan
  • Over Soul - Universal Unfolding ft. Gram´ma Funk
  • Para One - Ars Nova (Léonie Pernet rmx)
  • DJ Poolboi - Malo Okoma ft. Theresa Ng´ambi
  • Herbert - Chain Reaction ft. Bianca Rose
  • Quantic & Nidia Gongora - Almas Connectadas
  • Badmarsh & Shri - Appa
  • Dead Can Dance - The Host of Seraphim
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Alice in Chains - Nutshell
  • Ian Brown - F.E.A.R.
  • R.E.M. - Man on the Moon
  • McAlmont & Butler - Yes
  • Wax Tailor - Home
  • Prins Thomas - Cool Coronas ft. Jaohn Carroll Kirby
  • The Art of Noise - Metaforce ft. Rakim
  • Soft Cell - Happiness not included
  • Depeche Mode - Dream On (Bushwacka Tough Guy rmx
  • Basement Jaxx - Red Alert
  • Bruno Ferrari - Beautiful Lonely People
  • Psí Vojáci - Kruhy
  • 16 - 17
  • Jenny Hval - The Revolution will not be Owned
  • Eartheater - Runoff
  • Eleven Tigers - Light
  • Post-Hudba - Myšlenky na pomalejší svět
  • Nazamba - Run!
  • The Bug - Bomb
  • Coco Em - Winyo Nungo ft. MC Sharon & Wuod Baba
  • Al Wootton - Fellaheen
  • Ben Böhmer - Revelation ft. PBSR (Barry Can´t Swim rmx)
  • Iglooghost - Light Gutter ft. LOLA
  • Jónsi - Eyja
  • Elsiane - Final Escape
  • 17 - 18
  • Dakhabrakha - Vesna (intiche edit)
  • Giriu Dvasios - O Kas Sodely ft. Obelija
  • Nightmares on Wax - 3D Warrior ft. Shabaka Hutchings and Haile Supreme
  • Arooj Aftab - Udhero Na ft. Anoushka Shankar
  • Hinako Omori - The Richest Garden in Your Memory
  • Phaeleh & Clubroot - Unharmed
  • Bantu Clan, Sarabi - AFrica Ni Leo (Esa and Nonku Phiri rmx)
  • Thandi Draai, Candy Man - Out of Africa
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - Kite Zo A (Laolu rmx)
  • Röyksopp - What else is there (ARTBAT rmx)
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Goldie - Inner City Life (4 Hero rmx)
  • Adam F - Mother Earth
  • Massive Attack - Sly
  • Neneh Cherry - Woman
  • Hooverphonic w Orchestra - Eden
  • John Cale/Bob Neuwirth - Ocean Life
  • Billy Idol - Adam in Chains
  • Jónsi - Cypriol
  • Stroon - Symphatetic Response
  • A Reminiscent Drive - Ambrosia
  • Rohne - Ceres
  • 16 - 17
  • Olive - Falling
  • Lone - InLove2
  • Ibeyi - When will I learn ft. Chilly Gonzales
  • Midi Lidi - Dům se zahradou
  • Everything But the Girl - Before Today
  • Ecstasy of St. Theresa - Neon
  • Ohm Square - Tiny Step
  • Moderat - Rusty Nails
  • Hybrid - Just for Today
  • Klute - Al Kinda
  • Matrix & Futurebound - Coast to Coast ft. Louis Smith
  • Thievery Corporation - Holographic Universe
  • 17 - 18
  • Nightmares on Wax - Wikid Satellites ft. Greentea Peng
  • Zion Train - Bloodlines ft. DubDadda
  • Shroombab - We Killed Privacy (Alpha Roots rmx)
  • Portisdub - All Mine (Ragga Dub rmx)
  • Ivana Mer - The Earth
  • Dead Can Dance - The Invocation (Act II)
  • Natacha Atlas - The Outer ft. Jason Singh, Samy Bishay, Alcyo
  • Bonobo - Stay the Same ft. Andreya Triana
  • Oliver Koletzki - Picture
  • Lakou Mizik & Joseph Ray - Ogou (Pran Ka Mwen)
  • Nhar - Bajoran Moondance
  • 18.10 - 19
  • Katarzia - Pravdu
  • Rival Consoles - Pulses of Information
  • GLXY - Sweet Lows ft. Rhi
  • Om Unit - High Plains
  • Björk - Isobel
  • Submotion Orchestra - Fallen
  • The Irresistible Force - Autumn Leaves Return
  • Floex - The Edge of Light
  • Digitonal - The Beating of Her Heart
  • No-Man - Days in the Trees (Mahler)
reklama