Článek

CHECK IT NA VÝSTAVIŠTI

Čerstvé koncerty, které vám dodají šťávu.

Přijďte na pražské Výstaviště na první z jarních a letních live vystoupení mladých talentů tuzemské hudební scény. Ve čtvrtek 12. května od 17:45 hod. si můžete poslechnout indiepopovou a folkovou hudbu, kterou zahrají dva talentovaní muzikanti Yasha a Zapomělsem.

O týden později, 17. května od 18:30 vystoupí Bára Zmeková se svým jemným a éterický zpěvem. Těšit se můžete na více než hodinový koncert sladěného dua. Společně s Bárou vám totiž zahraje Marcela Kučová na saxofon a flétnu.

Koncerty Check it budou probíhat v blízkosti parku Stromovka u Bistra No.2. Vezměte s sebou děti i čtyřnohé mazlíčky, děti necháte vyřádit na přilehlém dětském hřišti a s pejsky se můžete projít po areálu. Prosecco nebo pivo seženete v jednom z bister – bistro Artyčok máte po cestě ze Stromovky a Bistro No.2 najdete naproti Maroldovu plácku. Přichystané budou lavičky k sezení, můžete si s sebou ale přinést deku a posadit se na trávníky. Klidně spojte koncert s piknikem. Jídlo, pití, hudba. To vše najdete na Výstavišti.

Další koncerty pro vás chystáme až do září vždy dvakrát do měsíce. Vstup je zdarma.

Více na:

YASHA a Zapomělsem: https://navystavisti.cz/udalosti/check-it-na-vystavisti-yasha-zapomelsem/

Bára Zmeková: https://navystavisti.cz/udalosti/check-it-na-vystavisti-bara-zmekova/

reklama
reklama
reklama