Článek Rozhovor

BAD RELIGION A THE HIVES NA MIGHTY SOUNDS

Poslední červnový víkend (28. – 30. června) bude patřit 18. ročníku festivalu Mighty Sounds. Organizátoři už zveřejnili program po jednotlivých dnech a finišují s posledními přípravami. Vše nasvědčuje tomu, i letos bude Mighty Sounds nejlepším mejdanem, který odstartuje léto.


Po loňské vysoko nastavené laťce v podobě Rancid se organizátorům i letos podařily velmi kvalitní kousky do programu: po deseti letech k nám dorazí Bad Religion, kalifornská punkrocková legenda. K tomu nejlepší rock’n’rollová kapela současnosti, The Hives ze Švédska, Cock Sparrer, Dubioza Kolektiv, Agnostic Front, Panteón Rococó a mnoho dalších zahraničních hvězd punkrocku, ska, rockabilly, punku, reggae a podobných spřízněných žánrů. Z domácích interpretů se můžete těšit na Sto zvířat, Fast Food Orchestra, E!E, Totální nasazení a další.

Akustická Black Coffee Stage nabídne večerní komornější hudební vystoupení a přes den kvalitní alternativní divadlo, stand-upy a slam poetry. Kromě toho je připravena celá řada DJs setů, doprovodný sportovní program, nabídka aktivit pro děti a skvělé nefestivalové jídlo. Pořadatelé opět zapracovali i na návštěvnickém komfortu: nově budou v celém areálu pouze keramické toalety a ve stanových městečkách garantovaná teplá voda ve sprchách. V areálu pak přibude chill zóna a bude k dispozici více zastíněných odpočinkových ploch.

Veškeré informace o vstupenkách a o programu hledejte na www.mightysounds.cz. Vidíme se na konci června v Táboře!

Rozhovor

20.6.2024 14:00
O Mighty Sounds si budeme povídat ve čtvrtek 20. června ve 14 hodin, našimi hosty budou Markéta Broumová a Filip Vondrášek.
reklama
reklama
reklama